Zobacz pełną wersję : Poznaniacy - łączcie się (niekoniecznie same pyrki)
fotokarol
16-09-2010, 02:40
Witam serdecznie Wszystkich zainteresowanych postem.
Chciałbym zgromadzić kilka osób chętnych do dzielenia się swoimi słoikami.
Wielu z nas przegląda forum szukając rozwiązania dylematu - która stałka jest lepsza, który zoom ostrzejszy.
Opinie o obiektywach nie zawsze pokrywają się z tym jak osobiście będziemy je postrzegać podczas użytkowania. Ten sam obiektyw podpięty pod inne body może działać całkiem inaczej (tj. szybciej, trafniej, ostrzej, itp.) Dlatego proponuję, by w tym poście zgromadzić osoby, które znajdą czas na wspólne spotkanie, użyczą sprzętu na uroczystość (nawet odpłatnie, czy pobierając kaucję), podzielą się swoim doświadczeniem przy kawie, czy piwku ;)
oczywiście teren działania: Poznań i okolice
Osobiście chętnie bym zasmakował w stałkach, mimo wielu godzin przed kompem nie wiem co kupić
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
mieć znajomego na bramce?
:)
przeniosłem , bo to chyba lepsze miejsce będzie...
Rafał_Sz
16-09-2010, 12:21
To poznaniacy nie mają swojej grupy regionalnej?
grudzinsky
16-09-2010, 12:25
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
wrzuc gdzies przez ogrodzenie, zapamietaj miejsce, a jak juz wejdziesz na stadion udaj sie po puche ;) tylko rob zdjecia spod kurtki bo cie zocza i zabiora sprzet ;)
Grupa Fototej
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=126
Spotkania organizowane są w pierwsze czwartki miesiąca.
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
oooo wlasnie tez mnie to zastanawia ;)
bo z komorki to srednie fotki wychodza ;)
a miejsce na tego posta chyba najlepsze na fototeju, jak pisze Marek
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
A po co Ci bułgarska pucha? Nie lepiej wnieść japońską? ;)
ekonet - jestes niezniszczalny ;)
ekonet - jestes niezniszczalny ;)
Wodoodporny - biorąc pod uwagę, przez ile wylanej na łamach tego forum wody, musi przebrnąć moderator...
W temacie - uważam, że na koncercie to albo zabawa, albo robienie zdjęć. Fotografowanie "na partyzanta" i cały z tym związany stres potrafi skutecznie popsuć najlepszą imprezę. Dodatkowo efekty takiej pracy rzadko przewyższają jakością te z telefonów komórkowych, czy kompaktów.
Jeszcze refleksja - jednym ze znaków czasu jest zastąpienie na koncertach, podczas ballad, płomieni zapalniczek ekranikami telefonów/aparatów.
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
Nie wniesiesz niestety puchy na koncert ponieważ nie ma po co :)
Oto jeden z punktów regulaminu:
- możliwe jest rejestrowanie wszelkich wydarzeń związanych z otwarciem
Stadionu Miejskiego z wyłączeniem koncertu Stinga
Zdjęcia będą mogli robić wybrani foto podczas 2 i 3 piosenki i to wszystko.
Nie wniesiesz niestety puchy na koncert ponieważ nie ma po co :)
Oto jeden z punktów regulaminu:
- możliwe jest rejestrowanie wszelkich wydarzeń związanych z otwarciem
Stadionu Miejskiego z wyłączeniem koncertu Stinga
Zdjęcia będą mogli robić wybrani foto podczas 2 i 3 piosenki i to wszystko.
No i co z tego ze taki zapis byl w regulaminie?
Kto byl na koncercie widzial ile fleszy blyskalo, koles kolo mnie mial hybryde wielkosci zblizonej do d40,
kolo znajomego siedzial koles z lustrzanka i teleobiektywem...
Oto jeden z punktów regulaminu:
- możliwe jest rejestrowanie wszelkich wydarzeń związanych z otwarciem
Stadionu Miejskiego z wyłączeniem koncertu Stinga
Zdjęcia będą mogli robić wybrani foto podczas 2 i 3 piosenki i to wszystko.
No i co z tego ze taki zapis byl w regulaminie?
Kto byl na koncercie widzial ile fleszy blyskalo,...Potem są posty o tym, że można dawać na kalendarz zdjęcia z koncertu, przecież to było na publicznym (?) stadionie i można było fotografować (bo i inni fotografowali)....
A po co Ci bułgarska pucha? Nie lepiej wnieść japońską? ;)
No i znowu wpadka:D
Blyskalo sporo, nawet kilka luster widzialem, jednak sie nie zdecydowalem....ech sprzet lezal w domu.
Ale nie bede wiecej pisal o koncercie (choc sam Sting byl klasa)!
Sorry za OT
No i znowu wpadka:D
Blyskalo sporo, nawet kilka luster widzialem, jednak sie nie zdecydowalem....ech sprzet lezal w domu.
Ale nie bede wiecej pisal o koncercie (choc sam Sting byl klasa)!
Sorry za OT
Greg - dawaj - jestem ciekawy czy Twoje uwagi pokryja sie z moimi ;)
Greg - dawaj - jestem ciekawy czy Twoje uwagi pokryja sie z moimi ;)
To może ja :)
Czy też masz wrażenie iż pani Jopek bardzo delikatnie piszą nie pasowała do tego koncertu ? :)
Już kiedyś podobny występ przerabialiśmy, też to była wokalistka, też na stadionie tylko w innym kraju :)
Jacek w 100% sie zgadzam ;)
W sumie gdyby przerwy miedzy piosenkami byly odrobine krotsze to moznaby pomyslec ze ten jej caly koncert to byla jedna dluga piosenka ;)
Rozumiem ze zamiast slow mozna czasem cos "zawyc" ale zeby tak cale utwory praktycznie? przegiecie...
Indios Bravos na koniec dostali wieksze oklaski mimo ze bylo mniej ludzi niz Anna Maria...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.