PDA

Zobacz pełną wersję : Poznaniacy - łączcie się (niekoniecznie same pyrki)



fotokarol
16-09-2010, 02:40
Witam serdecznie Wszystkich zainteresowanych postem.

Chciałbym zgromadzić kilka osób chętnych do dzielenia się swoimi słoikami.
Wielu z nas przegląda forum szukając rozwiązania dylematu - która stałka jest lepsza, który zoom ostrzejszy.

Opinie o obiektywach nie zawsze pokrywają się z tym jak osobiście będziemy je postrzegać podczas użytkowania. Ten sam obiektyw podpięty pod inne body może działać całkiem inaczej (tj. szybciej, trafniej, ostrzej, itp.) Dlatego proponuję, by w tym poście zgromadzić osoby, które znajdą czas na wspólne spotkanie, użyczą sprzętu na uroczystość (nawet odpłatnie, czy pobierając kaucję), podzielą się swoim doświadczeniem przy kawie, czy piwku ;)

oczywiście teren działania: Poznań i okolice



Osobiście chętnie bym zasmakował w stałkach, mimo wielu godzin przed kompem nie wiem co kupić

Greg77
16-09-2010, 06:04
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)

siona
16-09-2010, 11:23
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)

mieć znajomego na bramce?

:)

Rycerz
16-09-2010, 12:16
przeniosłem , bo to chyba lepsze miejsce będzie...

Rafał_Sz
16-09-2010, 12:21
To poznaniacy nie mają swojej grupy regionalnej?

grudzinsky
16-09-2010, 12:25
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)

wrzuc gdzies przez ogrodzenie, zapamietaj miejsce, a jak juz wejdziesz na stadion udaj sie po puche ;) tylko rob zdjecia spod kurtki bo cie zocza i zabiora sprzet ;)

mcl
16-09-2010, 13:37
Grupa Fototej
http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=126

Spotkania organizowane są w pierwsze czwartki miesiąca.

sote
16-09-2010, 14:15
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)

oooo wlasnie tez mnie to zastanawia ;)
bo z komorki to srednie fotki wychodza ;)

a miejsce na tego posta chyba najlepsze na fototeju, jak pisze Marek

ekonet
16-09-2010, 18:58
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)
A po co Ci bułgarska pucha? Nie lepiej wnieść japońską? ;)

sote
17-09-2010, 10:04
ekonet - jestes niezniszczalny ;)

!AGresT
17-09-2010, 13:15
ekonet - jestes niezniszczalny ;)

Wodoodporny - biorąc pod uwagę, przez ile wylanej na łamach tego forum wody, musi przebrnąć moderator...

W temacie - uważam, że na koncercie to albo zabawa, albo robienie zdjęć. Fotografowanie "na partyzanta" i cały z tym związany stres potrafi skutecznie popsuć najlepszą imprezę. Dodatkowo efekty takiej pracy rzadko przewyższają jakością te z telefonów komórkowych, czy kompaktów.

Jeszcze refleksja - jednym ze znaków czasu jest zastąpienie na koncertach, podczas ballad, płomieni zapalniczek ekranikami telefonów/aparatów.

djjaca
18-09-2010, 12:24
Ty lepiej mi powiedz jak wniesc na Stinga 20.09.10 na bulgarska puche;)

Nie wniesiesz niestety puchy na koncert ponieważ nie ma po co :)
Oto jeden z punktów regulaminu:
- możliwe jest rejestrowanie wszelkich wydarzeń związanych z otwarciem
Stadionu Miejskiego z wyłączeniem koncertu Stinga
Zdjęcia będą mogli robić wybrani foto podczas 2 i 3 piosenki i to wszystko.

sote
22-09-2010, 09:13
Nie wniesiesz niestety puchy na koncert ponieważ nie ma po co :)
Oto jeden z punktów regulaminu:
- możliwe jest rejestrowanie wszelkich wydarzeń związanych z otwarciem
Stadionu Miejskiego z wyłączeniem koncertu Stinga
Zdjęcia będą mogli robić wybrani foto podczas 2 i 3 piosenki i to wszystko.

No i co z tego ze taki zapis byl w regulaminie?
Kto byl na koncercie widzial ile fleszy blyskalo, koles kolo mnie mial hybryde wielkosci zblizonej do d40,
kolo znajomego siedzial koles z lustrzanka i teleobiektywem...

Jacek_Z
22-09-2010, 12:34
Oto jeden z punktów regulaminu:
- możliwe jest rejestrowanie wszelkich wydarzeń związanych z otwarciem
Stadionu Miejskiego z wyłączeniem koncertu Stinga
Zdjęcia będą mogli robić wybrani foto podczas 2 i 3 piosenki i to wszystko.


No i co z tego ze taki zapis byl w regulaminie?
Kto byl na koncercie widzial ile fleszy blyskalo,...Potem są posty o tym, że można dawać na kalendarz zdjęcia z koncertu, przecież to było na publicznym (?) stadionie i można było fotografować (bo i inni fotografowali)....

Greg77
22-09-2010, 13:04
A po co Ci bułgarska pucha? Nie lepiej wnieść japońską? ;)

No i znowu wpadka:D

Blyskalo sporo, nawet kilka luster widzialem, jednak sie nie zdecydowalem....ech sprzet lezal w domu.
Ale nie bede wiecej pisal o koncercie (choc sam Sting byl klasa)!
Sorry za OT

sote
22-09-2010, 13:45
No i znowu wpadka:D

Blyskalo sporo, nawet kilka luster widzialem, jednak sie nie zdecydowalem....ech sprzet lezal w domu.
Ale nie bede wiecej pisal o koncercie (choc sam Sting byl klasa)!
Sorry za OT

Greg - dawaj - jestem ciekawy czy Twoje uwagi pokryja sie z moimi ;)

djjaca
22-09-2010, 22:29
Greg - dawaj - jestem ciekawy czy Twoje uwagi pokryja sie z moimi ;)
To może ja :)

Czy też masz wrażenie iż pani Jopek bardzo delikatnie piszą nie pasowała do tego koncertu ? :)
Już kiedyś podobny występ przerabialiśmy, też to była wokalistka, też na stadionie tylko w innym kraju :)

sote
23-09-2010, 08:11
Jacek w 100% sie zgadzam ;)
W sumie gdyby przerwy miedzy piosenkami byly odrobine krotsze to moznaby pomyslec ze ten jej caly koncert to byla jedna dluga piosenka ;)
Rozumiem ze zamiast slow mozna czasem cos "zawyc" ale zeby tak cale utwory praktycznie? przegiecie...
Indios Bravos na koniec dostali wieksze oklaski mimo ze bylo mniej ludzi niz Anna Maria...