Zobacz pełną wersję : Nikon D7000 -- Canon 60D killer
Zapraszam do poczytania mojego komentarza na temat nowego D7000. Ogólnie ten segment mnie nie interesuje, ale to cacuszko mogłoby dobrze nadać się do time-lapse'ów. Szkoda mi migawki w głównym aparacie. :-)
Nikon D7000 - Canon 60D killer (http://blog.moridin.pl/2010/09/nikon-d7000-canon-60d-killer)
Rozdzielczość 16.2MP niekoniecznie jest jej największą zaletą, ale ludzie/internet/plotki donoszą, że bardzo dobrze radzi sobie z szumami.
Ta... Ciekawe skąd i gdzie jak dopiero minęło kilka godzin od premiery...
W przyszłym roku nowe D300s i D3s — strach się bać!
Gdzie niby jest tak napisane. Bo ja myślę inaczej...
D7000 daje zbliżone odczucia do trzymania w rękach aparatu klasy wyższej, typu Canon 7D lub Nikon D300
Na pewno nie...
Ogólnie to nic konkretnego...
Ta... Ciekawe skąd i gdzie jak dopiero minęło kilka godzin od premiery...
Chase Jarvis wypowiadał się na ten temat m.in. - nie mogę teraz linka znaleźć.
Gdzie niby jest tak napisane. Bo ja myślę inaczej...
NikonRumors.com
Na pewno nie...
Bo rozumiem że go już trzymałeś w rękach? Jednak bardziej ufam recenzentom DPReview.
Chase Jarvis wypowiadał się na ten temat m.in. - nie mogę teraz linka znaleźć.
jest link
http://blog.chasejarvis.com/blog/2010/09/nikon-d7000/
a tak w ogóle to z tymi zerami to przesadzają, niedługo będzie d100000... albo jest 3100 to co będzie potem? jak modele tel nokia? d3310. Mogli by zrobić np. d70markII
Fajnie. Następca jest, czyli mój wymarzony D90 stanieje:D
NikonRumors.comJesli ta strona ma być autorytetem to pora umierać.
Zapraszam do poczytania mojego komentarza na temat nowego D7000. Widać, że jesteś w gorącej wodzie kąpany. Piszesz opinie o sprzecie, którego nie masz, nie znasz itd. Do pisania o nikonach jest inny dział.
Zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.