PDA

Zobacz pełną wersję : Nikon D7000 -- Canon 60D killer



Moridin
15-09-2010, 14:23
Zapraszam do poczytania mojego komentarza na temat nowego D7000. Ogólnie ten segment mnie nie interesuje, ale to cacuszko mogłoby dobrze nadać się do time-lapse'ów. Szkoda mi migawki w głównym aparacie. :-)

Nikon D7000 - Canon 60D killer (http://blog.moridin.pl/2010/09/nikon-d7000-canon-60d-killer)

pil74
15-09-2010, 14:58
Wtf?????

R
15-09-2010, 15:21
rotfl

pawulon
15-09-2010, 15:26
Rozdzielczość 16.2MP niekoniecznie jest jej największą zaletą, ale ludzie/internet/plotki donoszą, że bardzo dobrze radzi sobie z szumami.
Ta... Ciekawe skąd i gdzie jak dopiero minęło kilka godzin od premiery...


W przyszłym roku nowe D300s i D3s — strach się bać!
Gdzie niby jest tak napisane. Bo ja myślę inaczej...


D7000 daje zbliżone odczucia do trzymania w rękach aparatu klasy wyższej, typu Canon 7D lub Nikon D300
Na pewno nie...

Ogólnie to nic konkretnego...

Moridin
15-09-2010, 15:46
Ta... Ciekawe skąd i gdzie jak dopiero minęło kilka godzin od premiery...


Chase Jarvis wypowiadał się na ten temat m.in. - nie mogę teraz linka znaleźć.



Gdzie niby jest tak napisane. Bo ja myślę inaczej...

NikonRumors.com




Na pewno nie...

Bo rozumiem że go już trzymałeś w rękach? Jednak bardziej ufam recenzentom DPReview.

vixhs
15-09-2010, 16:21
Chase Jarvis wypowiadał się na ten temat m.in. - nie mogę teraz linka znaleźć.

jest link

http://blog.chasejarvis.com/blog/2010/09/nikon-d7000/

hds
15-09-2010, 23:37
a tak w ogóle to z tymi zerami to przesadzają, niedługo będzie d100000... albo jest 3100 to co będzie potem? jak modele tel nokia? d3310. Mogli by zrobić np. d70markII

KaeF
16-09-2010, 00:01
Fajnie. Następca jest, czyli mój wymarzony D90 stanieje:D

Jacek_Z
16-09-2010, 12:13
NikonRumors.comJesli ta strona ma być autorytetem to pora umierać.


Zapraszam do poczytania mojego komentarza na temat nowego D7000. Widać, że jesteś w gorącej wodzie kąpany. Piszesz opinie o sprzecie, którego nie masz, nie znasz itd. Do pisania o nikonach jest inny dział.

Zamykam.