PDA

Zobacz pełną wersję : Miałem wizję i teraz potrzebuję helpa



Strus
14-09-2010, 17:29
Sobie blogaska dzisiaj zmontowałem. Takie zajęcie dla zabicia czasu, hehe. Znalazłem sobie skórkę i wszystko byłoby cacy ale nie podoba mi się ani sposób przeglądania zdjęć ani to że pod fotkami wyświetlane są exify.

http://www.rafalmrozowski.com/wordpress/?attachment_id=144


Czy znacie może jakieś chwyty żeby to pozmieniać? Tylko proszę bardzo jak dziecku tłumaczyć bo ja się na tym kompletnie nie znam :( :(

Zainstalowałem na przykład jakiś plugin (NextGEN Gallery) żeby zobaczyć czy jakoś pluginami może się coś da ale zdaje się że te pluginy to trzeba konfigurować pod bloga. NA to to ja już zdecydowanie za cienki w uszach jestem

Strus
15-09-2010, 14:29
Poradziłem sobie. dziękuję za zainteresowanie i pomoc :mrgreen:

Żeby nie śmiecić wątek można usunąć

Rafał_Sz
15-09-2010, 14:31
Poradziłem sobie. dziękuję za zainteresowanie i pomoc :mrgreen:

Żeby nie śmiecić wątek można usunąć
No tłoku chętnych do pomocy nie miałeś, ale przynajmniej pooglądałem sobie twoje prace krajobrazowe. Świetne!

Kasandra
15-09-2010, 18:40
Rafał Mrozowski Blog …
… czyli o tym co i jak
Skip to content

* Home
* Słów dosłownie kilka
* Portfolio
* RSS

Not Found

Apologies, but we were unable to find what you were looking for. Perhaps browseing the archive will help.


chyba nie bardzo sobie poradziłeś;-)
Wszystko robione fufu?

Strus
15-09-2010, 19:00
Poradziłem, poradziłem . Tamten link jest nieważny :) NA blogu wsio z fufu. NA www trafi się kilka sztuk z D80