Gardol
14-09-2010, 15:02
Witam
Już wyjaśniam o co chodzi. Mianowicie mój pierworodny dorwał ostatnio z szafy starego analoga. Aparat miał służyć jako ewentualny dawca części, ale nie było nigdy takiej konieczności.
Dzieciak jest szczęśliwy jak mu tam coś "klika, stuka i błyska". I w związku z tym mam pytanie czy ktoś nie posiada jakiegokolwiek obiektywu który dało by się podpiąć? Mówię oczywiście o jakimś w pełni niesprawnym i nienaprawialnym, który zalega gdzieś w czeluściach szuflad czy szaf. Może ktoś zechce się pozbyć po kosztach wysyłki i czekolady/piwa? Przeszukuję portale aukcyjne, jednak nie znalazłem żadnej sztuki. Jak już coś się pojawi to przeważnie rokuje jakieś nadzieje na naprawę, co skutkuje odpowiednią ceną.
Poniżej radość jaką mu sprawia nowa "zabawka"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.gardynski.neostrada.pl/w.jpg)
Pozdrawiam
PS
Jak "zabawka" się znudzi, to aparat z obiektywem będę przerabiał na lampkę nocną :)
Już wyjaśniam o co chodzi. Mianowicie mój pierworodny dorwał ostatnio z szafy starego analoga. Aparat miał służyć jako ewentualny dawca części, ale nie było nigdy takiej konieczności.
Dzieciak jest szczęśliwy jak mu tam coś "klika, stuka i błyska". I w związku z tym mam pytanie czy ktoś nie posiada jakiegokolwiek obiektywu który dało by się podpiąć? Mówię oczywiście o jakimś w pełni niesprawnym i nienaprawialnym, który zalega gdzieś w czeluściach szuflad czy szaf. Może ktoś zechce się pozbyć po kosztach wysyłki i czekolady/piwa? Przeszukuję portale aukcyjne, jednak nie znalazłem żadnej sztuki. Jak już coś się pojawi to przeważnie rokuje jakieś nadzieje na naprawę, co skutkuje odpowiednią ceną.
Poniżej radość jaką mu sprawia nowa "zabawka"
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.gardynski.neostrada.pl/w.jpg)
Pozdrawiam
PS
Jak "zabawka" się znudzi, to aparat z obiektywem będę przerabiał na lampkę nocną :)