PDA

Zobacz pełną wersję : Taki filmik z przejazdzki Toyota po pustyni.



audik
14-09-2010, 13:07
Ta kamera w domu ale Ja zafascynowany moim nowym nabytkiem nawet o niej nie pomyślałem ;-)
A więc kręcenie filmów d90 ;-) w jadącym aucie ;-) pod słońce ;-) z towarzystwem co najmniej uśmiechniętym ;)
i wychodzi taka reklamówka 8-)

http://www.youtube.com/watch?v=eewYvqhQ1sM


PS: Wypychanie jeepa na Saharze bezcenne.

Blasius.G
15-09-2010, 13:14
Mam takie przejażdżki w pracy, w kopalni węgla brynatnego. No, może podłoże nie ma takiej barwy, a piachu jest mniej niż błota (bywa, że auto ciągnie spych i robi przed nim drogę, a auto to od Defrendera, przez Steyra do Renault Major/Premium):)

audik
15-09-2010, 16:06
A wycieczki przyjmujecie ?? :grin:

stig
15-09-2010, 16:17
Dlaczego w tytule filmu jest JEEP, a i w PS pisze o wypychaniu JEEPa, skoro to TOYOTA?

audik
15-09-2010, 20:05
kolego stig a dlaczego:

- na rożnej maści spodnie mówi się dżinsy ( jeansy bo za chwile znowu będzie nie tak :wink:)
- a cygaro.......
- a koniak .........
- a rybak.........
- a fotograf.......

itd....


no i na koniec (lekko złośliwie) stig jest jeden, ale jak zrobisz na np. nurembergu jakiś czas w jego stylu - 90% to niech ci będzie jakoś przeżyje podróbę :mrgreen:

:mrgreen:

Blasius.G
16-09-2010, 14:51
kolego stig a dlaczego:

- na rożnej maści spodnie mówi się dżinsy ( jeansy bo za chwile znowu będzie nie tak :wink:)
- a cygaro.......
- a koniak .........
- a rybak.........
- a fotograf.......

itd....


no i na koniec (lekko złośliwie) stig jest jeden, ale jak zrobisz na np. nurembergu jakiś czas w jego stylu - 90% to niech ci będzie jakoś przeżyje podróbę :mrgreen:

:mrgreen:

To my tak mówimy ale my nie mówimy jep, ani jeep tylko dżip na tego typu auta. Pisanie pełnej, poprawnej nazwy własnej danej marki w odniesieniu do auta innej marki nie jest poprawne:) Powiedz Nimcowi albo Amerykaninowi "Jeep /dżyjp/" i pokaż na Land Rovera. Zgadnij co sobie pomyśli?:)

stig
16-09-2010, 14:58
kolego stig a dlaczego:

- na rożnej maści spodnie mówi się dżinsy ( jeansy bo za chwile znowu będzie nie tak :wink:)A dlaczego nie ma sie tak mowic? Przeciez jeans to nie marka, tylko rodzaj spodni (sportowo-robocze z bawelny o skosnym splocie).




no i na koniec (lekko złośliwie) stig jest jeden, ale jak zrobisz na np. nurembergu jakiś czas w jego stylu - 90% to niech ci będzie jakoś przeżyje podróbę :mrgreen:Jak chcesz byc zlosliwy to sie chociaz doedukuj. Stig to imie. Norweskie, ale jednak imie. :)

audik
16-09-2010, 17:08
Skoro tak piszesz, to tak na pewno tak jest :p

251kris
16-09-2010, 20:08
Ale na szlifierki kątowe, niezależnie od producenta mówi się ... no jak?
Dajcie spokój dziewczyny:p, a za viki:
"Nazwa jeep jest często błędnie używana do określenia wojskowego samochodu terenowego niezależnie od jego producenta"
A drzewiej, gdy Jeep był niepoprawny politycznie, na terenówki mówiło się gazik.
Tak więc nie ma o co toczyć piany.

stig
16-09-2010, 23:28
Ale na szlifierki kątowe, niezależnie od producenta mówi się ... no jak?Ale nikt nie napisze "Bosh Black&Decker" prawda? :)

audik
17-09-2010, 09:20
Niech ktoś weźmie boscha i utnie tą dyskusję :grin:

stig
17-09-2010, 09:29
Niech ktoś weźmie boscha i utnie tą dyskusję :grin:Tę dyskusję... :)

audik
17-09-2010, 10:54
proszę skasować

NBA
17-09-2010, 11:18
proszę skasować

Kasujcie... Ja w tym czasie skocze po Canona marki Nikon:)

audik
17-09-2010, 11:48
Kasujcie... Ja w tym czasie skocze po Canona marki Nikon:)

...skocz po wekę do piekarni :D

251kris
17-09-2010, 16:09
...skocz po wekę do piekarni :D
Na bicyklu marki Rover :smile:

audik
17-09-2010, 17:00
.....a do czech to ja mam za darmo 8)

fajowo, ciekawe czy leci z nami moderator :p

mibartek
17-09-2010, 17:23
można też założyć adidasy marki Nike i pobiec do sklepu po pampersy firmy Huggies dla dziecka, a że zima się zbliża to można się za jakąś farelką do grzania też rozejrzeć ;-)

audik
17-09-2010, 20:57
........no to z mojej beczki: ostro kto zda to pivo w karczmie ( bo nawet Wikipedia ma błąd) ..... albo stwierdzić audi A3 quattro ;-).........zresztą prościej volvo XC90 czy np BMW X5 z napędem 4x4 ?? :lol:

.........a już całkiem po bandzie, bo właściwie od tytułu się zaczęło to może jakiś tytuł filmu np. "Nóż w Wodzie" , chyba, że chcecie dokumentalny .....

Dla mnie koniec, jak wam się znudzi to wpisujcie miasta z jakich jesteście :D

Kraków :D

Escape
07-10-2010, 20:54
Podkład muzyczny od Shakiry :-/
Tyle dużo bardziej pasującej muzyki od tamtejszych tubylców było. Dżizys Krajst ( :) )