PDA

Zobacz pełną wersję : potrzebny elektronik



fedor
13-09-2010, 21:51
Witam. Coś mi się stanęlo z odtwarzaczu cd tzn. nie ma sygnału na jednym z wyjść analogowych dokładnie na prawym, ale to chyba nie ma znaczenia. Pomoże ktoś?

wasilewk
13-09-2010, 21:59
Jaki odtwarzacz - ile ma lat ?

fedor
13-09-2010, 22:16
Cambridge Audio Azur 640. Jakieś 4 lata. Poprostu był i zaginął.

fedor
13-09-2010, 22:36
Jak ktoś coś wymyśli to niech pisze. Ja idę spać, jestem od wpół do 5 na nogach. Z góry dzięki.

M_B
14-09-2010, 10:05
Też nie miałem sygnału na prawym, ale okazało się, że kabel odmówił posłuszeńśtwa.

Gothrek
14-09-2010, 12:01
najczęstsze uszkodzenia to: kabel, wtyczka, gniazdko. Jeśli masz tam gniazda/wtyczki typu chinch to zamień kanał lewy z prawym i zobacz czy to pomoże dla tego kanału. Jak nie to już trzeba w środku grzebać.

fedor
14-09-2010, 13:10
Dzięki Panowie za odzew, ale to już sprawdzone tzn. kabel i gniazda ok.