Grand.
13-09-2010, 20:52
Witam,
Kupiłem kiedyś plastikowy, 180cm statyw. Służył długi okres czasu. Do wczoraj :D Szybkozłączka połamana, jeden z zawiasów trzymających nogę połamany. A przecież był tam tylko D90 z gripem i 70-300. Szczęście że trzymałem zestaw, bo miałbym połowę sprzetu na śmieci. Nie chciałbym dużo wydawać na statyw bo używam go sporadycznie. 100-150zł. Co polecacie. Ale żeby byl w okolicach tej wysokości, 160-180 CM
Kupiłem kiedyś plastikowy, 180cm statyw. Służył długi okres czasu. Do wczoraj :D Szybkozłączka połamana, jeden z zawiasów trzymających nogę połamany. A przecież był tam tylko D90 z gripem i 70-300. Szczęście że trzymałem zestaw, bo miałbym połowę sprzetu na śmieci. Nie chciałbym dużo wydawać na statyw bo używam go sporadycznie. 100-150zł. Co polecacie. Ale żeby byl w okolicach tej wysokości, 160-180 CM