m3
13-09-2010, 11:58
Witam :)
Ostatnio dość często słucham muzyki przez kompa ale głośniki z monitora nie grają jakoś rewelacyjnie :( Mam jednak na półce wieże (aiwa xr-em200). Pomyślałem że można by podłączyć ją do komputera tylko nie za bardzo wiem jak.
W komputerze mam z przodu i z tyłu wejście słuchawkowe a na tyle wieży mam wyjście AUX wolne. Czy do tego wystarczy taki kabel ?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/19250-2.jpg
źródło (http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/192/19250.jpg)
I czy to bezpieczne ? Nie spali mi się karta dźwiękowa ?
Słuchał bym piosenek na wieży ale coś się popsuło i nie odczytuje mi płyt ;/ A kasetę mam tylko jedną :D
Ostatnio dość często słucham muzyki przez kompa ale głośniki z monitora nie grają jakoś rewelacyjnie :( Mam jednak na półce wieże (aiwa xr-em200). Pomyślałem że można by podłączyć ją do komputera tylko nie za bardzo wiem jak.
W komputerze mam z przodu i z tyłu wejście słuchawkowe a na tyle wieży mam wyjście AUX wolne. Czy do tego wystarczy taki kabel ?
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/19250-2.jpg
źródło (http://www.hipernet24.pl/sklep/img_items/b/192/19250.jpg)
I czy to bezpieczne ? Nie spali mi się karta dźwiękowa ?
Słuchał bym piosenek na wieży ale coś się popsuło i nie odczytuje mi płyt ;/ A kasetę mam tylko jedną :D