Zobacz pełną wersję : Hotel w Toruniu blisko starówki.
Szukam jakiegoś hotelu w Toruniu blisko starówki.
Ktoś z Kolegów może coś polecić?
Nie wiem, czy to oczekiwany zakres cenowy - ostatnio tam nocowaliśmy i było w porządku. Od ryknu 3 minuty spaceru; http://www.hotelczarnaroza.pl/
Zaraz obok muzeum piernika i restauracja z dobrym jedzonkiem.
Wygląda fajnie, cena tez do przełknięcia :)
hegemon23
13-09-2010, 11:39
Ja nocowałem raz tam:
http://www.petitefleur.pl/
Też całkiem nieźle, choć cena wyższa.
Z tego co dostrzegłem na stronie, to mają jakieś dodatkowe pokoje gościnne blisko hotelu.
Ja nocowałem w Etap Hotelu (http://www.etaphotel.com/gb/hotel-7147-etap-hotel-etap-hotel-torun/index.shtml).
W weekendy jest na stałe dobra promocja, do starówki śmiesznie blisko, max 5 minut żółwim tempem. Warunki bez luksusu, ale ok.
Są dwa duże hotele, jeden obok mostu - hotel bulwar - bulwar filadelfijski, drugi na rogu ulic Ignacego Kraszewskiego i Al. Jana Pawła 2 o ile się nie mylę wejście od JP
Oczywiście z Hotelu Bulwar jest bliżej i ładniejszy widok:
Bulwar Filadelfijski 18
87-100 Toruń
56 623 94 00
hotelbulwar.pl
Nie wiem, nie byłem, znam z widzenia "bo jest" :)
teh_14m3
13-09-2010, 20:46
najtańszy hotel w toruniu jest w ośrodku MOSiR-u. Płaciłem chyba 50 zł za noc w pokoju z łazienką. Warunki akceptowalne, tyle że pokoje bez TV były. Do starówki kilkaset metrów, tylko trzeba wisłę przepłynąć w jakiś sposób ;)
Bulwar Filadelfijski 18
87-100 Toruń
56 623 94 00
hotelbulwar.pl
Przypadkiem ten hotel nie ma czegoś wspólnego z O. Tadeuszem?8-)
Ja nocowałem raz tam:
http://www.petitefleur.pl/
Ostatnio znajomi tam nocowali i byli zadowoleni.
Nie wiem, czy to oczekiwany zakres cenowy - ostatnio tam nocowaliśmy i było w porządku. Od ryknu 3 minuty spaceru; http://www.hotelczarnaroza.pl/
Zaraz obok muzeum piernika i restauracja z dobrym jedzonkiem.
Nocowałem tam ze dwa lata temu i mam miłe wspomnienia. :D Również polecam odwiedzić muzeum piernika :)
Dzięki za wszystkie odpowiedzi. Byliśmy w polecanym tu hotelu "Pod Czarną Różą".
Hotelik przyzwoity, śniadanko całkiem dobre i rewelacyjne miejsce, z którego wszędzie jest blisko.
Dodatkowo w cenie "dwójki" dostaliśmy apartament. :)
Nie miałem okazji. W hoteliku dużo czasu nie spędzaliśmy. Większość na starówce, która jest bardzo ładna i czysta.
było bardzo fajnie, szczególnie, że ostatni raz w Toruniu byłem chyba na wycieczce w podstawówce :)
Koty obejrzałem sobie dokładnie. Rudzielec fajny, ale ten drugi super ubarwiony jak z reklamy kocich przysmaków:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.