Zobacz pełną wersję : Jak to odwrócić?
Właśnie dziecko znajomej dorwało się do klawiatury :) Coś się powciskało i ni cholery nie mogę przywrócić wyglądu forum Fuji do normalnej postaci. Teraz jest tak :
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/my.php?image=beztytuuuoy.jpg)
Ktoś wie ?
PeterWolf
12-09-2010, 19:42
ctrl+ ?
Witam!
Trzymasz klawisz Ctrl i kręcisz kółkiem myszy albo w FF menu widok -> powiększenie
tgollob_jamessuchar
12-09-2010, 19:43
ctrl+0 ("zeŁo")
Ślicznie dziękują. Człowiek się uczy całe życie :)
Rafał_Sz
12-09-2010, 20:36
Ślicznie dziękują. Człowiek się uczy całe życie :)
Zajrzyj tu
(http://support.mozilla.com/pl/kb/Skr%C3%B3ty%20klawiszowe)
Aaaa kozystam z tego caly czas, powiekszam sobie Fakty, bo maja takiego malego flasha tylko:D
Swoja droga, zawsze mnie zastanawialo, ze od tylu wersji nie moga w FF zrobic informacji o aktualnie uzywanym powiekszeniu/pomniejszeniu gdzies na wierzchu.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.