PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to odwrócić?



Strus
12-09-2010, 19:38
Właśnie dziecko znajomej dorwało się do klawiatury :) Coś się powciskało i ni cholery nie mogę przywrócić wyglądu forum Fuji do normalnej postaci. Teraz jest tak :




https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/my.php?image=beztytuuuoy.jpg)



Ktoś wie ?

PeterWolf
12-09-2010, 19:42
ctrl+ ?

zdyboo
12-09-2010, 19:43
Witam!

Trzymasz klawisz Ctrl i kręcisz kółkiem myszy albo w FF menu widok -> powiększenie

tgollob_jamessuchar
12-09-2010, 19:43
ctrl+0 ("zeŁo")

Strus
12-09-2010, 19:48
Ślicznie dziękują. Człowiek się uczy całe życie :)

Rafał_Sz
12-09-2010, 20:36
Ślicznie dziękują. Człowiek się uczy całe życie :)
Zajrzyj tu
(http://support.mozilla.com/pl/kb/Skr%C3%B3ty%20klawiszowe)

Greg77
13-09-2010, 06:06
Aaaa kozystam z tego caly czas, powiekszam sobie Fakty, bo maja takiego malego flasha tylko:D

costi
13-09-2010, 06:53
Swoja droga, zawsze mnie zastanawialo, ze od tylu wersji nie moga w FF zrobic informacji o aktualnie uzywanym powiekszeniu/pomniejszeniu gdzies na wierzchu.