Zobacz pełną wersję : Bezprzewodowe wysyłanie zdjęć
marek25082
11-09-2010, 16:52
Witam proponuję poczytać o zamienniku wt-4
http://petetek.blogspot.com/2009/05/50-wireless-tethering-solution.html
ciekawe czy mamy możliwość dostać to w naszym kraju i za ile ??????
już trzy lata temu pamietam widzialem cos na tej zasadzie, tylko ze wiekszych rozmiarow, wiec pewnie w polsce tez by sie cos znalazlo :)
Znalazłem na allegro coś takiego:
http://allegro.pl/4-gb-sdhc-8gb-16gb-bez-konca-eye-fi-4gb-cf-i1228503425.html
Tylko, że to migawki raczej nie uruchomi ;)
Znalazłem na allegro coś takiego:
http://allegro.pl/4-gb-sdhc-8gb-16gb-bez-konca-eye-fi-4gb-cf-i1228503425.html
Tylko, że to migawki raczej nie uruchomi ;)
Migawki nie uruchomi, rawa nie prześle, potrzebuje routera. Przynajmniej ten model z linka. Rawy i ad hoc, tylko wersja pro za dużo większą kasę.
marszull
15-09-2010, 20:03
Jak ktos przetestuja urzadzenie z pierwszego posta, to niech koniecznie da znac ;)
marek25082
21-09-2010, 23:27
karta jest spoko ale co jeśli ktoś ma cf
karta jest spoko ale co jeśli ktoś ma cf
kupuje adapter ?
http://www.eye-fi.pl/Adapter_SD__SDHC_do_CF-2.html
marszull
22-09-2010, 13:07
Nikt nie testowal urzadzenia z pierwszego posta?
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.