PDA

Zobacz pełną wersję : Głosowanie na styl strony



nem
10-09-2010, 21:50
Nie wiem, może mnie zjecie, ale przyjaciel stwierdził, że warto.

Jest taki serwis: www.wykop.pl (http://www.wykop.pl), agregator linków. Teraz robią konkurs na zasadzie daj nam gotowy projekt modyfikacji strony, my ci damy ipoda. Wiadomo, za 2 kafle chcą sobie zrobić dużo skórek. Do wygrania są iPody.
Ja kiedyś zrobiłem swój styl do tej strony, teraz go nieco zmodyfikowałem (szybkość działania, brak pierdół, lepsza nawigacja), więc startuję w tym konkursie.
Ja tam srajpodów nie lubię, ale chętnie wygram jakąkolwiek nagrodę rzeczową, aby ją zlicytować i pieniądze przekazać schronisku dla zwierzaków - zima się zbliża.
Jeżeli ktoś ma konto na wykopie i spodoba się mój stajlisz :) to zachęcam do zagłosowania.

Pozdrowienia :)

edit:

:D moje to to: http://www.wykop.pl/addons/pokaz/9/

di_
10-09-2010, 23:11
+1
Przypomina lekko stary wykop, który podobał mi się o wiele bardziej niż nowy. Popraw tylko to co Ci chłopaki w komentach napisali (szczególnie avatary obok nicków i będzie super). Dzięki za stajla;)

swider
11-09-2010, 10:56
aby ją zlicytować i pieniądze przekazać schronisku dla zwierzaków - zima się zbliża.
Masz szczęście, że to dopisałeś, a ja w to jakoś wierzę bo inaczej dostałbyś taki OPR, że ho ho :D Mam nadzieję, że jeśli wygrasz (mimo, że nie będzie to zbyt uczciwe zwycięstwo) to naprawdę przeznaczysz zlicytowane pieniążki na jakiś zbożny cel.


Wiadomo, za 2 kafle chcą sobie zrobić dużo skórek.
O! Dobrze, że masz i tego świadomość :)