Zobacz pełną wersję : Video hdr
http://www.frazpc.pl/aktualnosci/507221,Ciekawe-wideo-zarejestrowane-przez-dwa-Canony-5D-Mark-II-w-HDR.html
Prawdę mówiąc - to paskudne to ;)
coach_lodz
10-09-2010, 23:31
ale pokazane w dobry sposób
Eeee no trudno powiedziec....sam nie wiem co o tym myslec.
Nie od dzis stosuje sie filtry polowkowe przy kreceniu pro filmow....moze HDr kiedys to zastapi, jednak to co zobaczylem na tym filmie wyglada zbyt nienaturalnie.
Byc moze, gdyby roznica ekspozycji byla mniejsza wygladalo by to lepiej, bo w koncu oni zrobili to z ronica 4 ev a to sporo....
A i glowy sobie uciac nie dam ale czy juz nie stosuje sie HDR w filmach? Oczywiscie zrobione to jest inaczej, pozadniej...wydaje mi sie ze juz serial "Sopranos" w plenerach byl krecony taka technika a to lata 90 byly, dwie kamery i niebo bylo rejestrowane osobno, czytalem o tym.....choc moze to bylo tylko DRI;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.