PDA

Zobacz pełną wersję : Krzesełko trójnóg



rusio18
10-09-2010, 14:55
Panowie wielka prośba przede wszystkim do osób którzy lubią posiedzieć dłuuuugo na stadionie :) fotografując naszych dzielnych piłkarzy.

Chodzi mi natomiast o krzesełko typu trójnóg - owszem znalazłem takie na allegro ale powiem szczerze że jest to nic nie warte są małe za 19.99 i w zupełności nie przemawia do do mnie z jakością ponieważ już takie raz nabyłem i współpracował ze mną jakieś 2 mecze.

Znacie może jakiś namiar na kupno takiego porządnego krzesełka ? Pytałem w Fotojokerze ale niestety nie mają dostępu. Liczę na waszą pomoc.

Pozdrawiam

Rafał Rusek

bogdi64
10-09-2010, 18:22
mam z LIDLA już kilka latek, podobnej jakości miał DECATHLON

wist
10-09-2010, 18:54
Poszukaj w sklepach ze sprzętem sportowym czy z akcesoriami dla wędkarzy czy myśliwych. Krzesełka trójnogi z Lidla czy podobnych sprzedawców (allegro) są dosyć delikatne, jeśli masz trochę większą wagę to taki trójnóg szybko się rozleci.

markB
10-09-2010, 21:08
To je dobre, ale drogie: http://www.speedgraphic.co.uk/other_items/walkstool_comfort_/16706_p.html

rusio18
10-09-2010, 22:45
dokładnie to co mi posałeś to jest idealne :) miałem swego czasu kupione w Auchan ale niestety nie zdał egzaminu na ostatnim meczu w Żywcu :P jak macie jakieś linki do sklepów byłbym wdzięczny !

wist
11-09-2010, 08:40
Szukaj w okolicy najbliższego sklepu wędkarskiego, lub zawrzyj znajomość z wędkarzami. Podadzą Ci najbliższe namiary.

bogdi64
11-09-2010, 11:06
http://www.decathlon.com.pl/PL/meble-turystyczne-17528017/

a to z lidla naprawdę służy mi 3 rok (ważę 86kg) i jest używane w różnych warunkach i sytuacjach

wist
11-09-2010, 17:33
Miałem taki stołek
http://www.decathlon.com.pl/PL/meble-turystyczne-17528017/
Jednakże chyba materiał był słabszy, gdyż zaczął pękać po kilku użyciach, grożąc wypadkiem. Takie stołki wędkarskie czy myśliwskie mają obszycia skórkowe lub wzmocnione przy nogach, dając większą pewność iż przy gwałtownym siadaniu nic w D.... nie wejdzie.

rusio18
12-09-2010, 00:33
Dzięki Panowie za rady ! Zdecydowałem sie i pojechałem do Decathlon i zakupiłem takie oto cudo

http://www.decathlon.com.pl/PL/trojnog-33690834/

Na pierwszy rzut oka na zdjęciach stołeczek jak to stołeczek, jednak na żywo wygląda o wiele inaczej. Zobaczymy jak będzie się sprawował w terenie.

Jeszcze raz dzięki za radę !!

(Temat można zamknąć)

docxxx
12-09-2010, 00:50
E tam, koledzy na zuzel kupili sobie takie zwykle, jednoschodkowe drabinki w Castoramie, a ja chcac byc wyzej kupilem taka na dwa stopnie :) Moze troche duze, ale daje rade ;)