Zobacz pełną wersję : Nikon w Czarnkowie
Grygolas
10-09-2010, 12:36
Na Krzyżowej Górze w Czarnkowie od jakiegoś już czasu mamy takiego fajnego Nikosia.
Zapraszam przy okazji do odwiedzenia;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2010/09/4976601792_c9e97dfd6f_b-1.jpg
źródło (http://farm5.static.flickr.com/4124/4976601792_c9e97dfd6f_b.jpg)
Ooo! Byłam tam rok temu ale Nikosia jeszcze nie było ;)
Przejeżdżałem obok i nie wiedziałem o tym..
Z chęcią bym spojrzał.
eee tam... syf, pewnie aberruje, mydli itd... :-P
Grygolas
10-09-2010, 15:00
ale statyw fest;)
Przybliżenie jest niezłe. Sarenki pod lasem po drugiej stronie Noteci można spokojnie podglądać (z jakieś ok 2-3km)
Potwierdzam luneta Nikona jest pierwyj sort. Korzystać można do woli bo jest za friko. Jak ktoś będzie przejeżdżał przez Czarnków to warto się zatrzymać i wejść na Górę Krzyżową aby luknąć w lunetę.
tomisiek
10-09-2010, 20:50
ale statyw fest;)
Przybliżenie jest niezłe. Sarenki pod lasem po drugiej stronie Noteci można spokojnie podglądać (z jakieś ok 2-3km)
jasne, sarenki... chłopie, to były żubry tylko ta lorneta ma takiego bak fokusa, że Ci się sarną wydawały :)))))
miłego wieczoru :)
tomisiek
misiobudrysio
10-09-2010, 20:54
no i mamy D4 na temat ktorego watek tasiemiec sie ciagnie przez forum
pozdr.
grunia99
10-09-2010, 21:18
no i mamy D4 na temat ktorego watek tasiemiec sie ciagnie przez forum
pozdr.
Patrząc na konstrukcję, to nowy model wykracza daleko poza wszystkie oczekiwania:
- natywna możliwość robienia panoram i składanie obrazów on-line;
- ISO - bez ograniczeń;
- rozdzielczość liczona w gigapikselach;
- niewiarygodna rozpiętość tonalna;
i co najważniejsze patrząc na dwa obiektywy to od razu daje obraz w trójwymiarze.
Grygolas
13-09-2010, 07:21
Jakiś kolo walnął maszyną w most i naruszył konstrukcję nośną.
http://www.czarnkow.info/archiwum/rok2010/10-09-12.php
Czarnków już nie będzie po drodze nad morze.
Nagle z miasta "tranzytowego" jesteśmy na wygnajewie:)
Ale i tak zapraszam. Zwłaszcza że sprzedaż browaru wisi jak nieuchronne fatum. Ostatki świeżego piwka czekają...
A kto spija ostatki, ten piękny i gładki:)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.