PDA

Zobacz pełną wersję : Ramka cyfrowa - prośba o pomoc w wyborze



cyrusvirus
09-09-2010, 22:20
Hejka :)

Jaką kupic, na co patrzec? Poleci ktoś jakiś konkretny model?

Dobrze by było możliwie największą, ale jakośc wyświetlacza ma pierwszeństwo :D Wybór jest, ale doświadczenia w temacie brak :( Cena powiedzmy max 350pln. Mp3 i różnego rodzaju bajery mnie nie interesują - ma wyświetlac zdjęcia.

Będę wdzięczny za pomoc specom od tematu :)
pzdr

sinner
09-09-2010, 22:49
http://www.euro.com.pl/cyfrowe-ramki-do-zdjec,d3.bhtml

w miarę niezły wybór no i masz w Lublinie dwa sklepy

sla
10-09-2010, 09:00
Mam ramkę 8" Samsunga SPF-87H (cena na allegro ok 230 zł), jest też 10" za ok. 400 zł.
Zanim kupiłem pooglądałem i porównałem z innymi w MM (cena w MM tej 8" to 499 zł :mrgreen:).

Ramka ma podświetlenie LED , mały pobór prądu ok . 3.5-4 W (8"), funkcję automatycznego wł. i wył.
Jakość obrazu oceniam jako bdb (rozdzielczość 800x480), jedynie do czego można się przyczepić to znaczny spadek jakości obrazu gdy patrzy się na ramkę od dołu - dlatego ramka powinna stać na wysokości wzorku lub niżej.

marcinc
10-09-2010, 10:22
Również polecam Samsunga SPF-87H. Wprawdzie sam mam inną bo HP DF770-10 7", ale ostatnio kupowałem znajomym Samsunga i muszę przyznać, że rameczka jest bardzo fajna. Jakość wyświetlanych zdjęć jest rewelacyjna. Lepsza od HP-ka
Rzeczywiście trzeba zwrócić uwagę na jakiej wysokości chcesz postawić ramkę. Moja HP i ta Samsunga najlepiej jak stoi na max 1metr od ziemi. Gdy postawimy wyżej to z pozycji siedzącej jakość odbioru już spada.

Pozdrawiam:)

piom
10-09-2010, 10:33
Ja mam samsunga j.w. i też polecam, jedynie ten wielki zasilacz przeszkadza...

cyrusvirus
10-09-2010, 21:07
Dzięki serdeczne za podpowiedzi :) Zdecyduję się chyba na tego Samsunga i chyba na 10'' :D

loki_p
16-11-2010, 10:16
Odkopie temat. Święta się zbliżają i pora pomyśleć i jakimś prezencie.
Czy ktoś mógłby polecić coś poza wymienianym wyżej samsungiem? Rozmiar jaki mnie interesuje to 10". Proporcję to najlepiej 2x3. Nie musi być żadnych filmów, muzyki, itp. Ważne żeby wyświetlała zdjęcia w formie jakiegoś pokazu slajdów.