PDA

Zobacz pełną wersję : Nowy Pentax K-r



prz3mo
09-09-2010, 16:50
Trzeba przyznać, że Pentax daje naprawdę dużo w tak niskim modelu.

http://optyczne.pl/183.1-artyku%C5%82-Pentax_K-r_-_pierwsze_wra%C5%BCenia_Pentax_K-r_-_pierwsze_wra%C5%BCenia_.html

Grzybu
09-09-2010, 16:58
No i świetny patent z akku.

velaskez
09-09-2010, 17:00
Fajny ten holder na baterie, który można włożyć zamiast akumulatora Li-Ion.

superkomornik
09-09-2010, 17:05
6kl/s w takim tanim aparacie, no no. No i szkło standardowe...szkoda, że ciemne (może chociaż będzie w cenie zaślepki ;) ).

Szprychu
09-09-2010, 18:22
Nowy moduł AF - SAFOX IX. Jestem ciekaw jak teraz działa AF.

meliszipak
09-09-2010, 21:06
w tym segmencie. I dobrze. Fajna puszka.

leonID
10-09-2010, 13:11
Świetna, świetna, pytanie czy P się jakoś przebije przez C i N, no i przez wszędziebędące S.