Zobacz pełną wersję : Nowy Pentax K-r
Trzeba przyznać, że Pentax daje naprawdę dużo w tak niskim modelu.
http://optyczne.pl/183.1-artyku%C5%82-Pentax_K-r_-_pierwsze_wra%C5%BCenia_Pentax_K-r_-_pierwsze_wra%C5%BCenia_.html
No i świetny patent z akku.
velaskez
09-09-2010, 17:00
Fajny ten holder na baterie, który można włożyć zamiast akumulatora Li-Ion.
superkomornik
09-09-2010, 17:05
6kl/s w takim tanim aparacie, no no. No i szkło standardowe...szkoda, że ciemne (może chociaż będzie w cenie zaślepki ;) ).
Szprychu
09-09-2010, 18:22
Nowy moduł AF - SAFOX IX. Jestem ciekaw jak teraz działa AF.
meliszipak
09-09-2010, 21:06
w tym segmencie. I dobrze. Fajna puszka.
Świetna, świetna, pytanie czy P się jakoś przebije przez C i N, no i przez wszędziebędące S.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.