PDA

Zobacz pełną wersję : [pytanie do adminów] Dlaczego zniknęło moje ogłoszenie z działu giełda?



shadowArt
09-09-2010, 01:03
... no właśnie - dlaczego?
Na pewno nie z powodu przedawnienia, bo w dziale znajdują się o wiele starsze ogłoszenia.
Na pewno nie z powodu niewłaściwie podanych informacji, bo wszystko było OK.

Jestem zdziwiony, coś się pozmieniało?

ASAHI
09-09-2010, 08:14
Może błąd skryptu?

szymony
09-09-2010, 10:04
A PW też nie działa?
Te które znalazłem, zostało skasowane na podstawie 12punktu regulaminu.