sil
07-09-2010, 11:53
Witam,
W weekend podczas focenia pojawił się problem. Przy którymś zdjęciu "zacięła" się karta. Pojawił się błąd CHR (z tego co pamiętam). Próbowałem to jakoś naprawić, wyjmowałem kartę, akumulatorek. Nic nie dawało efektów. Próbowałem sformatować kartę, również nic. W domu włożyłem kartę do czytnika i udało się odczytać zdjęcia. Po włożeniu z powrotem do aparatu wszystko działa.
Pytanie - czy to jednorazowy problem czy trzeba się tym zająć, oddać aparat/kartę do reklamacji? Mam w tym momencie tylko jedną kartę i dla mnie jest to paważny BUG!!!
W weekend podczas focenia pojawił się problem. Przy którymś zdjęciu "zacięła" się karta. Pojawił się błąd CHR (z tego co pamiętam). Próbowałem to jakoś naprawić, wyjmowałem kartę, akumulatorek. Nic nie dawało efektów. Próbowałem sformatować kartę, również nic. W domu włożyłem kartę do czytnika i udało się odczytać zdjęcia. Po włożeniu z powrotem do aparatu wszystko działa.
Pytanie - czy to jednorazowy problem czy trzeba się tym zająć, oddać aparat/kartę do reklamacji? Mam w tym momencie tylko jedną kartę i dla mnie jest to paważny BUG!!!