PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcia grupowe - jak?



AdamoN
06-09-2010, 15:57
Witam

W przyszłym tygodniu musze wykonać kilka zdjęć cheerleaderkom na sali treningowej. Zdjęcia zawisną na stronie internetowej także dużych powiększeń mi nie potrzeba.

Mam małe obawy czy starczy mi światła do takich zdjęć. Sprzęt taki jak w stopce. Jeszcze nie widziałem tej sali także nie wiem czy jest tam widno czy totalny mrok i kilka lamp na suficie.

Proszę o porady osoby, które robiły podobne zdjęcia. Pierwszy raz stoje przed fotografowaniem dużej liczby osób (około 10-15) w ruchu dlatego każda wskazówka będzie dla mnie cenna.


Z góry dziękuje za info. Pozdrawiam

marszull
06-09-2010, 20:40
dobrze by bylo zlapac troche swiatla zastanego
wazne tez jest zeby doswietlic osoby stojace z tylu
z dwoma lampami to bym pokombinowal wyzwalanie na radiu
lampy z rozpraszaczami, z lewej i prawej od paratu , jak najwyzej i swiecace w tylni rzad

AdamoN
06-09-2010, 21:16
Radio mam także nie ma problemu

Dzięki za info. Powoli wątpiłem że ktoś coś napisze :)

elanek
07-09-2010, 01:22
Ja nie mam wiele do powiedzenia ale chętnie zobaczę efekty żeby się czegoś nauczyć

AdamoN
07-09-2010, 08:49
Po sesji postaram się napisać moje uwagi co do tego typu zdjęć.

Jeśli dostane zgode to zamieszcze kilka zdjęć na forum :)