gregory_21
06-09-2010, 11:46
Dzień dobryyy ;)
Chciałem zapytać czy trafił ktoś na wspomniane w temacie czcionki ale z polskimi znakami?
Albo podpowie mi ktoś jak w nich na stałe dorobić ogonki, bo mam już dość dłubania w PSie za każdym razem gdy pojawia się jakiś "polski kulfon" :(
Podaję linki do czcionek w dafont.com:
http://www.dafont.com/scriptina.font
http://www.dafont.com/scriptina-pro.font
Dziękuję za uwagę ;)
Chciałem zapytać czy trafił ktoś na wspomniane w temacie czcionki ale z polskimi znakami?
Albo podpowie mi ktoś jak w nich na stałe dorobić ogonki, bo mam już dość dłubania w PSie za każdym razem gdy pojawia się jakiś "polski kulfon" :(
Podaję linki do czcionek w dafont.com:
http://www.dafont.com/scriptina.font
http://www.dafont.com/scriptina-pro.font
Dziękuję za uwagę ;)