PDA

Zobacz pełną wersję : odtwarzacz blu-ray



mypod
05-09-2010, 19:42
Hej!
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna odtwarzacza blu-ray.

Byłoby dla mnie ważne, zeby:
-odtwarzał mkv i dało się podłączyć dysk 2,5"(chyba NTFS, bo fat jest do 4GB).
-dobrze by było, aby miał wifi

Trochę poczytełem i wpadł mi w oko LG bd 570.
Co o nim myślicie? Może macie inne propozycje?

Z góry dzięki za pomoc

Korchez
05-09-2010, 21:02
Lg w paru sklepach mi odradzili. Kupiłem sony BDP S370 w podobnej cenie. Odtwarza MKV natomiast nie wiem jak z dyskiem ale pendrive'a widzi.

BOSS
05-09-2010, 21:02
Proponuję Samsunga 5500 (bez Wi-Fi) lub nieco droższy 6500 (z Wi-Fi).
Odtwarza chyba wszystko. Podpinam pod niego dysk przenośny 500Gb i mkv śmiga aż miło. Przy odtwarzaniu DVD całkiem porządny skaler do 1080p.

wąski
05-09-2010, 21:03
Polecam Sony PS3 :) dysk 250 GB WiFi pójdzie, można też podłączyć na RJ45

costi
05-09-2010, 21:12
Tylko .mkv chyba nie lyka i trzeba sie bawic w streamowanie z PC?

wąski
05-09-2010, 21:27
Fakt .mkv nie pociągnie, i trzeba przerobić pliki na .vob

mypod
05-09-2010, 22:14
Proponuję Samsunga 5500 (bez Wi-Fi) lub nieco droższy 6500 (z Wi-Fi).
Odtwarza chyba wszystko. Podpinam pod niego dysk przenośny 500Gb i mkv śmiga aż miło. Przy odtwarzaniu DVD całkiem porządny skaler do 1080p.
A jak jest z napisami? Wszytsko ok, czy trzeba pokombinowac?

BOSS
06-09-2010, 16:57
A jak jest z napisami? Wszytsko ok, czy trzeba pokombinowac?

Czasami strzeli focha, i mimo, ze na kompie wszystko śmiga to jednak nie widzi. Ale pracuję nad rozgryzieniem problemu to raz, a dwa to nie jest częsty przypadek.

Andre
06-09-2010, 17:02
Czasami strzeli focha, i mimo, ze na kompie wszystko śmiga to jednak nie widzi. Ale pracuję nad rozgryzieniem problemu to raz, a dwa to nie jest częsty przypadek.

Jak znajdziesz następny taki przypadek z napisami to popatrz może akurat konkretne napisy mają inne kodowanie,którego odtwarzacz nie umie przeczytać.

costi
06-09-2010, 17:05
Najlepiej jak znajdziesz plik, w ktorym cos nie dziala, to podaj loga z Mediainfo.