PDA

Zobacz pełną wersję : Urodziny swiderka dziś :)))



agape
05-09-2010, 19:38
Z okazji szczególnej okazji jaką jest okazja przy okazji... urodzin... :D

.... Składam Ci swiderku najserdeczniejsze życzenia!
Na codzień złotego serca i zielonej cierpliwości... :mrgreen:
i STOOOOOOOO LAAAAAAAAAAAAT!!!


Agape :)

PS. No to po mandarynce! 8-)

Anja_G
05-09-2010, 19:46
Najlepszego. :D

wilk325
05-09-2010, 20:05
najlepszego:)

jarek76
05-09-2010, 20:13
Najlepszego :)

sea21
05-09-2010, 20:35
Stówka:)

mateo912
05-09-2010, 20:37
Najlepszego :) aby Twoja zieleń była zawsze intensywna:)

Anja_G
05-09-2010, 20:39
Bardziej zielonego moda nie było, nie ma i pewnie nie będzie. ;)

jacek.gold
05-09-2010, 20:39
gratki ;)

velaskez
05-09-2010, 20:40
I abyś zawsze na nas łypał swoimi ślipiami! Najlepszego;)

swider
05-09-2010, 20:57
O jaaaa... jakie to szalenie miłe! Dziękuję kochani bardzo serdecznie, wszystkim razem i każdemu z osobna, za zielone życzenia, naprawdę jest mi nieprawdopodobnie miło. Może jestem nawet ociupinkę wzruszony ;)

Agnieszce -- za pamięć i extra niespodziankę :*

PS.
Przemek, Twój post był 111111ty w Cafe :D



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a.imageshack.us/img26/3928/35794663.jpg)

Marta Baranowska
05-09-2010, 21:02
najlepszego! :)

Dorian
05-09-2010, 21:27
Wszystkiego najlepszego! ;)

prz3mo
06-09-2010, 09:46
Najlepszego !!!!

Imago
06-09-2010, 10:49
No i nikt mi nie powiedział o imprezie. Buuu.
Najlepszego świderkowy.
Moc mandarynek! Twoje zdrowie koktajlem bananowym! :lol:

gregory_21
06-09-2010, 11:40
Najlepsze urodzinowe życzenia o Najzieleńszy z Zielonych ;)

wasilewk
06-09-2010, 11:43
Oczywiście dużo zdrówka i zadowolenia ze wszystkiego, co Cię spotyka.

Pzdr.

ASAHI
06-09-2010, 11:46
Najlepsze życzenia i wiadra mandarynek :-)
Na degustację moge przyść :D

bognik
06-09-2010, 11:57
Najlepszego!

Żeby mandarynki smakowały ... :mrgreen:

pil74
06-09-2010, 13:20
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam..... :)

mycza
06-09-2010, 13:21
Najlepszego.

stock
06-09-2010, 13:47
stówka zielony...

admin
06-09-2010, 13:49
Się przyłącze, najlepszego. Lekko spóźniony ale szczery.

Quatermain
06-09-2010, 16:32
Świder STO LAT :D

sinner
06-09-2010, 16:34
wszytkiego naj naj naj czego sobie sam życzysz :)

swider
06-09-2010, 20:23
Dzięki Wam WIELKIE!

KaleidoStar
06-09-2010, 23:42
Najlepszego. Mandarynka za Twoje zdrowie.

gregory_21
07-09-2010, 00:31
Wczoraj robiłem zakupy w mięsnym i kobita zamiast 5,50zł wydała mi 3ml/m2 :(
Normalnie porażka...










->to Ci dopiero MANDARYNA... ale do MISTRZÓW jeszcze mi daleko :mrgreen: <-