PDA

Zobacz pełną wersję : cbl lens



makmk
05-09-2010, 15:59
czy ktoś z forumowiczów używa tego przyrządu do ustawiania balansu bieli i czy się sprawdza

Grzybu
05-09-2010, 17:11
Popytaj kolegę HYPER.
Tutaj http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=156717 napisał, że się sprawdza.