Andrzej67
03-09-2010, 23:22
Witam.
Nikon ogłosił konkurs Nikon Photo Contest International 2010-2011. Na stronie Nikon Polska można znaleźć informacje
o tym konkursie oraz wzmiankę,że "szczegóły dotyczące specyfikacji plików,warunków uczestnictwa oraz formularz
zgłoszeniowy" można znaleźć na stronie http://www.nikon-npci.com. Niestety nie udało mi się znaleźć tego formularza
zgłoszeniowego a strona jest po angielsku i w tym cały kłopot. Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie.
Nikon ogłosił konkurs Nikon Photo Contest International 2010-2011. Na stronie Nikon Polska można znaleźć informacje
o tym konkursie oraz wzmiankę,że "szczegóły dotyczące specyfikacji plików,warunków uczestnictwa oraz formularz
zgłoszeniowy" można znaleźć na stronie http://www.nikon-npci.com. Niestety nie udało mi się znaleźć tego formularza
zgłoszeniowego a strona jest po angielsku i w tym cały kłopot. Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie.