PDA

Zobacz pełną wersję : formularz zgłoszeniowy



Andrzej67
03-09-2010, 23:22
Witam.
Nikon ogłosił konkurs Nikon Photo Contest International 2010-2011. Na stronie Nikon Polska można znaleźć informacje
o tym konkursie oraz wzmiankę,że "szczegóły dotyczące specyfikacji plików,warunków uczestnictwa oraz formularz
zgłoszeniowy" można znaleźć na stronie http://www.nikon-npci.com. Niestety nie udało mi się znaleźć tego formularza
zgłoszeniowego a strona jest po angielsku i w tym cały kłopot. Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie.

velaskez
03-09-2010, 23:49
Szukam i szukam, i nie widzę. Może zapomnieli dodać:D Rano spojrzę, idę spać.

grudzinsky
03-09-2010, 23:52
ale caly formularz tez jest po angielsku, rosyjsku, koreansku, niemiecku...jesli nie znasz jezyka ciezko bedzie Ci sie przebic przez proces rejstracyjny. tlumacz google mozze sobie z tym nie poradzic, ale warto sprawdzic ;)

tu jest wszystko o konkursie ;) (http://imaging.nikon.com/products/imaging/activity/npci/npci2010-2011/imgdata.htm#entry), a na samym dole ENTRY. przenosi do rejstracji

powodzenia!

Andrzej67
04-09-2010, 19:34
Dziękuję za szybką odpowiedź. Jak już znajdę ten formularz to tłumaczeniem zajmie się mój syn,może się uda.
Dzięki jeszcze raz.

Andrzej67
18-10-2010, 18:26
Nareszcie ukazał się ten formularz na stronie Nikona.