Zobacz pełną wersję : Studia foto we Wrocławiu?
Michaelg
03-09-2010, 19:47
Witam,
gdzie i jaką szkołę polecacie we Wrocławiu. ROE, AFA? Czy coś innego? Zależy mi na najniższych możliwych opłatach, system weekendowy. Chciałbym się zastanowić i jakoś w połowie września się zdecydować.
velaskez
03-09-2010, 19:54
Ja bym darmowo poprzychodził na spotkania GKJ ;)
I osobiście odradzam studia foto. Chyba, że rekreacyjnie - AFA.
Michaelg
03-09-2010, 19:58
Co to za spotkania , kiedy i gdzie?
Czemuż odradzasz? Nie jako kieunek "główny"- fakt rekreacyjnie.
velaskez
03-09-2010, 20:06
Grupa GKJ (podforum (http://forum.nikoniarze.pl/forumdisplay.php?f=115)), z tego forum spotyka się raz w miesiącu oficjalnie, mniej oficjalnie częściej. Robimy foty, no i myślę, że dużo się można nauczyć.
Jak rekreacyjnie to nie odradzam. Jako główny bym odradzał, bo i co robić po takich studiach...? Jeśli Cię interesuje dużo tajników fotografii analogowej, teoria kadrowania etc. to w sumie czemu nie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.