turecky
03-09-2010, 16:28
Warszawa robi to tak:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8325713,Operacja_zamkniete_Okecie__Bedzie _chaos_i_zamieszanie_.html
A Frankfurt zrobił to tak:
http://www.ottopohl.com/Stories/2004_Stories/IHT%20frankfurt%20runway%20clip.pdf
W skrócie: u nas zamknięcie i chaos
Niemcy remontowali w nocy. W ciągu 7,5 godziny w nocy dla 15-metrowego odcinka pasa startowego:
-zrywano stara nawierzchnię i kilka warstw podkładu
-kładziono nowy podkład
-kładziono nowy asfalt
O godz. 06 rano pas startowy znowu był do użytku.
Można inaczej? Można :-)
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,8325713,Operacja_zamkniete_Okecie__Bedzie _chaos_i_zamieszanie_.html
A Frankfurt zrobił to tak:
http://www.ottopohl.com/Stories/2004_Stories/IHT%20frankfurt%20runway%20clip.pdf
W skrócie: u nas zamknięcie i chaos
Niemcy remontowali w nocy. W ciągu 7,5 godziny w nocy dla 15-metrowego odcinka pasa startowego:
-zrywano stara nawierzchnię i kilka warstw podkładu
-kładziono nowy podkład
-kładziono nowy asfalt
O godz. 06 rano pas startowy znowu był do użytku.
Można inaczej? Można :-)