PDA

Zobacz pełną wersję : Co trzymasz w pudełku po Nikonie?



Sebastianito
03-09-2010, 09:30
Temat jak w tytule; lekki i piatkowy temat. Mozna sie dopisac, zignorowac lub poprostu zamknac.

Osobiscie w pudelku po Nikonie skladuje... moze najpierw wy.

Marcin_krk
03-09-2010, 09:52
Byl juz taki temat jakis czas temu.
Ja w pudelku po nikonie mam pudelko po obiektywie.

wilk325
03-09-2010, 09:54
w którym?;)

titus1
03-09-2010, 10:05
Zapach fabryki trzymam...

Jakubas
03-09-2010, 10:13
Ewidentnie chcesz się pochwalić co tam wpakowałeś - dawaj ;)

Sebastianito
03-09-2010, 10:16
A czym sie mam chwalic... ot paragony i kabelki.

krzysztofz24
03-09-2010, 10:16
Wszystko oprocz obiektywu:-), czyli papiery, futeral na obiektyw i styropian. A samo pudelko gdzies rzucone na dnie szafy lub na szafie...jak bede kiedys sprzedawal to napisze nowka sztuka nie bita z oryginalnym fabrycznym kartonikiem:mrgreen:

Tomek Konopka
03-09-2010, 10:19
trzymam puste na szafie w sypialni i żona dre się na mnie żeby je zabrał z tamtąd bo szpecą :mrgreen: a takie ładne są :)

Sebastianito
03-09-2010, 10:24
Byl juz taki temat jakis czas temu.
Ja w pudelku po nikonie mam pudelko po obiektywie.

Zalozylem ale teraz rowniez zdaje mi sie, ze juz bylo... :)

Cala moc po stronie moderatorow.

stock
03-09-2010, 10:25
to wszystko co zostało po wyciagnięciu obiektywu. Gdzies w szafce leza sobie i czekaja aż właściciel rozważy kiedyś sprzedaż i zamiane na nowszy/inny model.

Erie
03-09-2010, 10:30
w pudełku trzymam inne pudełka, w których są kolejne pudełka - nic atrakcyjnego :)

mjr
03-09-2010, 10:42
A to pudełka się "trzyma" ????????
:D :D :D

Łopal
03-09-2010, 11:43
ja bym odwórcił pytanie: gdzie trzymasz pudełka od puszki i obiektywów?

Osobiście- wszystko się mieści u mnie w pracy, w biurze. Wszak te pudełka tak profesjonalnie wyglądają....... ;)

messer
03-09-2010, 11:59
Osobiście- wszystko się mieści u mnie w pracy, w biurze. Wszak te pudełka tak profesjonalnie wyglądają....... ;)


OOoo to to.
Ja również w biurze zrobiłem sobie z nich ołtarzyk.

A kolega obok zrobił sobie podobny ołtarzyk z pudełek Canona i przerzucamy się inwektywami podczas porannej kawy, licząc, "kto ma więcej" (tudzież kto ma większego ;-)

prz3mo
03-09-2010, 12:03
Leżą sobie w szafce puste pudełka z wszystkimi woreczkami, karteczkami etc... Jak będę coś sprzedawał to kupujący otrzyma fabryczny komplet :)

mycza
03-09-2010, 13:28
Ja także trzymam pudełka, a w nich paragony i inne pierdoły, które w nich były.

ekonet
03-09-2010, 13:30
w którym?;)
Tadek zadał kluczowe pytanie.
;)

wąski
03-09-2010, 13:40
a ja w pudełku po body trzymam Zenita :) tak na wszelki wypadek:)

coroner
03-09-2010, 13:43
Tarkę do warzyw i sera, otwieracz do konserw, obierak do ziemniaków oraz inne drobne przedmioty kuchenne.
Ponadto papiery dotyczące gwarancji (już nieważne)

gilvhs
03-09-2010, 14:34
Ja tam trzymam gumki. Nikt nie zajrzy, nie muszę się krępować.

Łopal
03-09-2010, 15:44
Ja tam trzymam gumki. Nikt nie zajrzy, nie muszę się krępować.

Hehe, dobre.
A do duzych rzeczy do zachomikowania polecam karton po iMacu 27"" :))))

Blasius.G
03-09-2010, 16:42
Trzymam tam kurz z powietrzem:)

251kris
03-09-2010, 20:23
Leżą sobie w szafce puste pudełka z wszystkimi woreczkami, karteczkami etc... Jak będę coś sprzedawał to kupujący otrzyma fabryczny komplet :)
Dokładnie, duże nie są, jeść się temu nie daje, a dla kupujacego radość.

MARTINK
03-09-2010, 21:59
Wszystko co zostalo po wyjeciu aparatu - nawet pasek nowy swiecacy na zolto - mam obecnie "zmatowiony" ze starego aparatu.

Marta Baranowska
03-09-2010, 22:35
ja trzymam prochy mojego ukochanego konia

KaeF
03-09-2010, 22:42
Ja w myśl zasady, że bez oryginalnego opakowania nie przyjmą reklamacji trzymam pudło na szafie, a w nim kartę gwarancyjną i paragon. Pies z tym, że aparat już umarł śmiercią naturalną, a gwarancja skończyła się gdzieś pod koniec XIX wieku. Pudło leży i zbiera kurz. Dobrze, że mi o nim przypomnieliście, wyrzuci się:D Chyba, że ktoś chce kupić uszkodzone D60. Gratis dodaję bardzo zmysłowe, eleganckie pudełko:D

frostic
04-09-2010, 12:55
Pamiątki po kolejnych żonach, dla których "inwestycja" w nową parę butów była istotniejsza od INWESTYCJI w kolejne szkło!
A w pudełku po 50-tce prochy wyżej wymienionych ;)

(Oj jak dobrze, że moja piękna nie loguje się na forum ;) )

W sumie pudełka stoją sobie puste w szafie. Jakoś jeszcze nie wpadłem na to, że można w nich coś gromadzić...

Rafał_Sz
04-09-2010, 13:23
(...)

(Oj jak dobrze, że moja piękna nie loguje się na forum ;) )

Ale jak kiedyś to zrobi to będziesz już na stałe w trybie offline. :)

Ja w pudełkach trzymam nadzieję, że w razie potrzeby odsprzedaży wiele nie stracę. ;)

06-09-2010, 13:43
moje wszystkie pudeleczka leża wprost za mną na jednej z półeczek, elegancko i równiutko ułożone, okazując swoje piekno kazdemu gosciowi mojego pokoju
a wewnatrz co co wewnatrz zostalo po wyjeciu zawartosci :)

Anima
06-09-2010, 15:39
Wszystkie sprzętowe gwarancje i niepotrzebne dekielki..

U-CUT
06-09-2010, 16:58
Wszystkie sprzętowe gwarancje i niepotrzebne dekielki..

ŁAŁ!!! Posiadasz niepotrzebne dekielki,mi zawsze ich brak.

Grand.
06-09-2010, 19:31
Tych moich pudełek sie troche nazbierało :D Do pewnego czasu wszystko było OK, dopóki nie zaczęło ich z prostych powodów przybywać. Teraz wszystkie pudła mają własne, duze pudło gdzie czekają wszystkie na ewentualną sprzedaż.

KaleidoStar
07-09-2010, 21:24
Aż z ciekawości zajrzałam.. i znalazłam dekielek do aparatu :D