damian.dab85
02-09-2010, 11:46
Witam,
Staram się wybrać i kupić statyw. Zastanawiam się nad dwoma modelami Velbona (jw.). Czy ktoś z Was dysponuje wyrobionymi opiniami na ich temat ? Zdjęcia itd.
Ps. Nie mogę się doczytać, czy VS 750 posiada poziomiczki. (?)
Pozdrawiam.
Staram się wybrać i kupić statyw. Zastanawiam się nad dwoma modelami Velbona (jw.). Czy ktoś z Was dysponuje wyrobionymi opiniami na ich temat ? Zdjęcia itd.
Ps. Nie mogę się doczytać, czy VS 750 posiada poziomiczki. (?)
Pozdrawiam.