PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw Velbon Sherpa 750 R/F czy Velbon Sherpa 435 ?



damian.dab85
02-09-2010, 11:46
Witam,

Staram się wybrać i kupić statyw. Zastanawiam się nad dwoma modelami Velbona (jw.). Czy ktoś z Was dysponuje wyrobionymi opiniami na ich temat ? Zdjęcia itd.

Ps. Nie mogę się doczytać, czy VS 750 posiada poziomiczki. (?)
Pozdrawiam.

mini21
02-09-2010, 15:39
Z tego co pamiętam, to 750 nie posiadała głowicy.

Jeśli mogę, to radziłbym pomyśleć może o statywie Goldphoto + głowica do tego.
Cenowo wyjdzie ci podobnie, a sądzę, że będziesz bardziej zadowolony.

damian.dab85
02-09-2010, 18:12
750 mam głowice w cenie. Planuję wydać do 350 - 400 zł.

mini21
02-09-2010, 19:02
Według danych z Ceneo, Sherpa 750 kosztuje ok. 350 zł, natomiast nogi Goldphoto YH324 kosztują 195 zł, a głowica (tu masz już spory wybór) np.: YH431 kosztuje ok. 110 zł, co razem daje ci trochę ponad 300 zł, czyli mniej niż za zestaw Sherpy.