PDA

Zobacz pełną wersję : Canon szaleje z matrycami



Grzybu
01-09-2010, 15:13
Najpierw APS-H 120 MPx
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=155698

a teraz mega matryca 20x20 cm

http://optyczne.pl/3241-nowo%C5%9B%C4%87-Najwi%C4%99ksza_na_%C5%9Bwiecie_matryca_CMOS_od_Ca nona.html

morzon
01-09-2010, 15:28
W katalogu na targach, prezentacjach będą sobie mogli wstawić ładne zdjęcia w "mhrocznym_highendowym" świetle i napisać, że to ONI je zrobili, jako pierwsi, zadziwili świat itd...

Pawel Pawlak
01-09-2010, 15:37
nie ma śmiacia - marketing to podstawa :)

Grzybu
01-09-2010, 15:44
Może się przymierzają do jakiejś średnioformatówki?? Może nie koniecznie 20x20 ale dali sygnał że potrafią. Dosyć imponująca jest też szybkość sczytywania danych, bo aż 60 kl/s tylko patrzeć jak pojawi się procesor który to szybko przetworzy.