Zobacz pełną wersję : gdzie jest tort?
no właśnie... może nie tort, ale jakaś kremówka przynajmniej
przed chwilą zobaczyłem, że jestem z wami 5 lat... i zamierzam być jeszcze dłużej (mimo tego, że jestem po drugiej stronie barykady) ;)
będę po 10 września w Łodzi... Piotrze szykuj się ;)
Marian K
01-09-2010, 07:14
no właśnie... może nie tort, ale jakaś kremówka przynajmniej
przed chwilą zobaczyłem, że jestem z wami 5 lat... i zamierzam być jeszcze dłużej (mimo tego, że jestem po drugiej stronie barykady) ;)
będę po 10 września w Łodzi... Piotrze szykuj się ;)
Nie lubię postaw rocznicowych-roszczeniowych :),ale Cię rozumiem też lubię ciastka.
Najlepszego!
Możemy Ci dać tort ale Ty musisz coś na stół postawić:D
Wchodzę w to. Kilo kremówek przyniosę na zagrychę :D
KaleidoStar
02-09-2010, 00:20
Piszę się, mogę zrobić tort bezowy, to moja specjalność. Planuję go upgrade'ować i dodać wiśnie :D
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.