PDA

Zobacz pełną wersję : gdzie jest tort?



tito
01-09-2010, 00:33
no właśnie... może nie tort, ale jakaś kremówka przynajmniej

przed chwilą zobaczyłem, że jestem z wami 5 lat... i zamierzam być jeszcze dłużej (mimo tego, że jestem po drugiej stronie barykady) ;)

będę po 10 września w Łodzi... Piotrze szykuj się ;)

Marian K
01-09-2010, 07:14
no właśnie... może nie tort, ale jakaś kremówka przynajmniej

przed chwilą zobaczyłem, że jestem z wami 5 lat... i zamierzam być jeszcze dłużej (mimo tego, że jestem po drugiej stronie barykady) ;)

będę po 10 września w Łodzi... Piotrze szykuj się ;)

Nie lubię postaw rocznicowych-roszczeniowych :),ale Cię rozumiem też lubię ciastka.
Najlepszego!

sea21
01-09-2010, 08:08
Możemy Ci dać tort ale Ty musisz coś na stół postawić:D

gilvhs
01-09-2010, 14:25
Wchodzę w to. Kilo kremówek przyniosę na zagrychę :D

KaleidoStar
02-09-2010, 00:20
Piszę się, mogę zrobić tort bezowy, to moja specjalność. Planuję go upgrade'ować i dodać wiśnie :D