PDA

Zobacz pełną wersję : Nadruk na płytach DVD wraz z nagraniem`



haki
31-08-2010, 21:30
Witam,
Mam nietypowy problem. Fotografowałem niedawno imprezę strażacką, strażacy chcą 80 płyt z nadrukiem na każdej płycie będą te same zdjęcia.
Istnieje ktoś godny polecenia kto ładnie to nadrukuje i nagra w dość krótkim czasie? Trochę szkoda męczyć drukarkę i nagrywarkę zresztą nie mam za bardzo czasu przekładać ciągle płyty i drukować.

Znalazłem coś takiego: http://allegro.pl/dowolny-nadruk-na-plyte-dvd-r-16x-nagrywanie-i1211140355.html

pozdrawiam!

nem
01-09-2010, 08:41
Pewnie, polecam DD w Gliwicach. Mimo mojej wybitnej fantazji nie udało im się jeszcze nic zepsuć :D

http://www.printnet.pl/index.html?kalkulacja=1&grupa[]=K_cd

261 netto w wersji podstawowej

Don_Pedro_123
01-09-2010, 09:03
Polecam Foton Kalisz (http://www.foton.kalisz.pl). Indywidualne nadruki wykonują na Verbatimach od 50 szt. Robiłem u nich kilka razy i zawsze było szybko i bezproblemowo.

miro60
01-09-2010, 23:54
Potwierdzam zgłoś się do Fotonu, mniejsze ilości też zrobią.

haki
02-09-2010, 08:54
ok, dzięki wielkie!