emet_b
30-08-2010, 11:43
Miało się kiedyś w życiu przygodę z wędkarstwem (nawet się w reprezentacji powiatu było;)), jednak to stare czasy. Porządkując szafę odkurzyłem moje zabaweczi z tamtych lat, a że od 5 lat ani razu kija w ręku nie trzymałem, postanowiłem zamienić stare hobby na $.
I tu prośba do Was-gdybyście mogli mi nakreślić ile mógłbym za te kołowrotki dostać, będę "dźwięczny".
1) D.A.M Quick Finessia 2- w stanie dobrym, z małym ale: przełącznik sprzęgła ma 3 tryby- sprzęgło wyłączone, sprzęgło włączone i sprzęgło włączone z dźwiękiem- taki pierdzioszek. I właśnie na tym pierdziochu przełącznik się zablokował. Pewnie nie trudno to naprawić.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img411.imageshack.us/i/emt9180.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/emt9179.jpg/)
2) Okuma Chaser BX-30. 1 łożysko.
Stan dobry, ale od nowości sprzęgło nie blokuje korby od razu tylko można ją cofnąć o kilkanaście stopni-tak chyba nie powinno być.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img375.imageshack.us/i/emt9173.jpg/)
3) Dragon titan RD 120- stan świetny, po prostu. 1 łożysko.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img828.imageshack.us/i/emt9169.jpg/)
4) Jaxon FT 100- stan świetny. 4 łożyska.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img267.imageshack.us/i/emt9176.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img251.imageshack.us/i/emt9175.jpg/)
5) Mój ulubiny sprzęcik-Jaxon Size 100 Elegance HM. 3 łożyska. Stan perfekt.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img641.imageshack.us/i/emt9177.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img90.imageshack.us/i/emt9178.jpg/)
Kołowrotki bardzo mało używane, wszystkie z nich to nagrody w zawodach, a ja w 95% połowów na tyczki łowiłem. Do każdego z nich mam zapasową szpulę.
Gdyby ktoś chciałby wziąć ode mnie hurtem całość za przyzwoity pieniądz to ja chętnie.
Mam jeszcze kilka wędek, ale to może później.
I tu prośba do Was-gdybyście mogli mi nakreślić ile mógłbym za te kołowrotki dostać, będę "dźwięczny".
1) D.A.M Quick Finessia 2- w stanie dobrym, z małym ale: przełącznik sprzęgła ma 3 tryby- sprzęgło wyłączone, sprzęgło włączone i sprzęgło włączone z dźwiękiem- taki pierdzioszek. I właśnie na tym pierdziochu przełącznik się zablokował. Pewnie nie trudno to naprawić.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img411.imageshack.us/i/emt9180.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img96.imageshack.us/i/emt9179.jpg/)
2) Okuma Chaser BX-30. 1 łożysko.
Stan dobry, ale od nowości sprzęgło nie blokuje korby od razu tylko można ją cofnąć o kilkanaście stopni-tak chyba nie powinno być.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img375.imageshack.us/i/emt9173.jpg/)
3) Dragon titan RD 120- stan świetny, po prostu. 1 łożysko.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img828.imageshack.us/i/emt9169.jpg/)
4) Jaxon FT 100- stan świetny. 4 łożyska.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img267.imageshack.us/i/emt9176.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img251.imageshack.us/i/emt9175.jpg/)
5) Mój ulubiny sprzęcik-Jaxon Size 100 Elegance HM. 3 łożyska. Stan perfekt.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img641.imageshack.us/i/emt9177.jpg/)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img90.imageshack.us/i/emt9178.jpg/)
Kołowrotki bardzo mało używane, wszystkie z nich to nagrody w zawodach, a ja w 95% połowów na tyczki łowiłem. Do każdego z nich mam zapasową szpulę.
Gdyby ktoś chciałby wziąć ode mnie hurtem całość za przyzwoity pieniądz to ja chętnie.
Mam jeszcze kilka wędek, ale to może później.