PDA

Zobacz pełną wersję : Czemu forum nie działa mi na ff



M2SC
30-08-2010, 10:42
Nie wiem czemu ale od jakis 5 dni to forum nie działa mi na przegladarc firefox - przedtem działało normalnie. Przez IE normalnie sie odpala - czyscilem cookies'y i inne tymczasowe i to nic nie daje - może ktoś jakos pomóc ?

prz3mo
30-08-2010, 10:44
Jak najbardziej działa. Przyczyn szukaj w swoim systemie. Od strony forum jest wszystko OK.

mcl
30-08-2010, 10:44
To raczej jakiś problem z Twoją przeglądarką/konfiguracją/dodatkami, bo forum na FF działa.

FalkoN.pl
30-08-2010, 10:45
U mnie na ff działa, na wszystkich 3 komputerach...

linkil
30-08-2010, 11:06
Na moim komputerze tez ' lisek ' dziala bez zastrzezen .

maly5
30-08-2010, 11:07
odinstaluj FF z ustawieniami (zgraj wczesniej ulubione w razie czego), sciagnij nowa instalke, zainstaluj, sprawdz.

klekacz
30-08-2010, 11:33
U mnie też działa bez problemów na FF.

mrpawcio
30-08-2010, 12:02
U mnie też działa bez problemów na FF.

+1

Grzesiek_G
30-08-2010, 21:31
a nie masz może jakichś dodatków typu adblock itp? Najczęściej problemem są włączone skrypty blokujące reklamy.

Pioter_
30-08-2010, 21:36
a jak mi kiedyś nie działało forum pod firefoxem, to spytałem admina o co kaman...

dostałem takiego maila:

-------------------------
admin- nikoniarze.pl
do mnie

pokaż szczegóły 22.03

Prosze odswiezyc cache przegladarki.

--
Pozdrawiam, Piotr Milecki

----------------------------

i pomogło :-)

jackrabbit
30-08-2010, 21:37
u mnie dziala zarowno na FF jak i na DX

M2SC
01-09-2010, 22:02
Kurcze przedtem przez tydzien nie dzialalo pomimo skasowania cookies i cache a dzis nagle zaczelo - nic nie odinstalowywalem heh. Dziekuje wszystkim za rady - watek do zamkniecia :)