Zobacz pełną wersję : Czemu forum nie działa mi na ff
Nie wiem czemu ale od jakis 5 dni to forum nie działa mi na przegladarc firefox - przedtem działało normalnie. Przez IE normalnie sie odpala - czyscilem cookies'y i inne tymczasowe i to nic nie daje - może ktoś jakos pomóc ?
Jak najbardziej działa. Przyczyn szukaj w swoim systemie. Od strony forum jest wszystko OK.
To raczej jakiś problem z Twoją przeglądarką/konfiguracją/dodatkami, bo forum na FF działa.
FalkoN.pl
30-08-2010, 10:45
U mnie na ff działa, na wszystkich 3 komputerach...
Na moim komputerze tez ' lisek ' dziala bez zastrzezen .
odinstaluj FF z ustawieniami (zgraj wczesniej ulubione w razie czego), sciagnij nowa instalke, zainstaluj, sprawdz.
U mnie też działa bez problemów na FF.
mrpawcio
30-08-2010, 12:02
U mnie też działa bez problemów na FF.
+1
Grzesiek_G
30-08-2010, 21:31
a nie masz może jakichś dodatków typu adblock itp? Najczęściej problemem są włączone skrypty blokujące reklamy.
a jak mi kiedyś nie działało forum pod firefoxem, to spytałem admina o co kaman...
dostałem takiego maila:
-------------------------
admin- nikoniarze.pl
do mnie
pokaż szczegóły 22.03
Prosze odswiezyc cache przegladarki.
--
Pozdrawiam, Piotr Milecki
----------------------------
i pomogło :-)
jackrabbit
30-08-2010, 21:37
u mnie dziala zarowno na FF jak i na DX
Kurcze przedtem przez tydzien nie dzialalo pomimo skasowania cookies i cache a dzis nagle zaczelo - nic nie odinstalowywalem heh. Dziekuje wszystkim za rady - watek do zamkniecia :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.