PDA

Zobacz pełną wersję : Plecak Lowepro do 300 zł



Kristoff81
29-08-2010, 14:20
Potrzebuję kupić plecak firmy Lowepro, który mieściłby d300s, 18-105, 35mm, 24-70, 70-200 i sb 900, majcie jakieś typy?

luzaczek82
29-08-2010, 14:37
Myślę ze może flipside 400 AW!powinieneś pomieścić w nim to co chcesz

Kristoff81
29-08-2010, 15:41
a fastpack 200? też nie chce wielkiego plecaka

MatusP
29-08-2010, 16:21
flipside 400 jest ze wszech miar świetnym plecakiem (każdy swoje chwali ;)), tylko kosztuje ok. 350 zł. Jeśli te 5 dych nie robi różnicy, to zdecydowanie bierz.

wojtas0009
30-08-2010, 21:38
w fastpack 200 się nie zmieścisz ;) Ja ledwo mieszczę się z tym co mam( a nie mam wielgaśnych 70-200 i 24-70 ;) ) do 250'tki... ;) polecam jak wyżej flipside 400, tylko że jest trochę ponad budżet

Kristoff81
30-08-2010, 23:06
a może slingshot 200 http://www.flickr.com/photos/kentkc/2496784228/ ma ktoś to?

bogdi64
30-08-2010, 23:24
D300s z batery pack czy bez - bo to straszna różnica, d200 na wysokość z bp zmieścił mi się dopiero w
http://www.lowepro.com.pl/Products/Backpacks/allWeather/CompuTrekker_AW.aspx

luzaczek82
31-08-2010, 15:07
slingshota 200 miałem,raczej by Ci to wszystko nie weszło(albo bardzo poupychane)!dorzuć do flipsida 400 AW!Ja tak zrobiłem i nie żałuje a plecak na lata

Kristoff81
31-08-2010, 17:11
co sądzicie o Lowepro Mini Trekker, czy sprzęt nie lata tam jak się łazi z plecakiem?

komancz
01-09-2010, 21:53
a może slingshot 200 http://www.flickr.com/photos/kentkc/2496784228/ ma ktoś to?

ja mam. Wchodzi D80 z gripem + zalzoony 18-70. stalka 35mm, 70-300vr i lampa metz 58AF-1, jeszcze zostaje miejsca w kieszonkach na jakies *******y. Fajny jest bo maly, np slingshot 300 to juz niezle bydle :)

Pioter_
01-09-2010, 22:05
a może slingshot 200 http://www.flickr.com/photos/kentkc/2496784228/ ma ktoś to?

ja mam :-)

body z gripem i 24-70 spokojnie Ci wejdzie, miejsce na 18-105 i 35 też się znajdzie, lampa do górnej kieszeni, ale ... gorzej z 70-200. Metodą "tradycyjną" na pewno nie zmieścisz (bo plecak jest za krótki/wąski - 80-200 się nie mieści), ja mam na to sposób, ale to zdecydowanie zmniejsza użyteczność plecaka, i długie szkło musi być przypięte do body.

Poza tym, noszenie tych kilku kilogramów na jednym ramieniu może być z czasem uciążliwe.

Grand.
01-09-2010, 22:08
Sling Shot 300 lub 350 AW, całą seria Slig jest bardzo uzyteczna

jendrusz
02-09-2010, 00:38
flipside 400 , nie jest bardzo duży - ot plecaczek, oprócz sprzętu pomieści wodę w bocznych kieszonkach, kurtkę w przedniej(tylnej) kieszeni lub przytroczoną na górze, statyw można przytroczyć również, bardzo dobry system nośny, niestety ceny ok.350 ale moim zdaniem warto,

dembiec
05-09-2010, 10:47
Ja równiez polecam flipside 400 , nie jest w cale ogromny , moim zdaniem bedzie wsam raz na to co posiadasz

Rossi_PL
05-09-2010, 14:36
Macalem dokladnie Lowepro Fastpacka 350, zdecydowanie polecam. Ma naprawde sensownych rozmiarow gorna kieszen.
Zerknij tutaj: http://kentkc.blogspot.com/2008/08/lowepro-collection-newest-member.html
Wg. zdjec widac, ze pomiesci to co chcesz.
i jeszcze tutaj: http://www.photoreview.com.au/news/productnews/lowepros-fastpack-backpacks.aspx

zakwas
05-09-2010, 16:10
Miałem Fastpacka 350, do dolnej komory kolega tego wszystkiego nie zmieści. Oczywiście pozostaje komora górna, ale moim skromnym zdaniem kupowanie dwukomorowego plecaka po to, by w "gospodarczej" komorze nosić sprzęt foto jest pozbawione sensu.
Najlepszym wyborem , w tym przypadku, jest klasyk, czyli Lowepro Minitrekker, można też wypróbować nowego Prorunnera 300. dobrym wyborem byłby też Tamrac Expedition 5, ale cena już jest wyższa, chyba, że kolega zdecydowałby się na używkę.

gutek68
05-09-2010, 18:09
moze ta strona ci pomoze podjac decyzje http://www.cambags.com/index.php