PDA

Zobacz pełną wersję : studio fotograficzne Krakow



qstra
28-08-2010, 01:05
Witam,

szukam jakiegos w miare przyzwoitego studia fotograficznego w Krakowie, do wynajecia na kilka dni we wrzesniu. Czy ktos zna, slyszal, wie, poleca? :)

dzieki,
pozdrawiam

BSKraków
28-08-2010, 01:31
polecam http://www.erica.pl/studio/

j_szczygiel
28-08-2010, 12:53
http://www.domfotografii.com.pl/

bev
08-02-2011, 03:21
Jeśli przyzwoite to polecam Studio Fotograficzne Diamonds Factory (http://diamondsfactory.pl).

eagis
08-02-2011, 09:34
100 zł za godzinę...

Przemek Paśnik
08-02-2011, 09:37
100 zł za godzinę...

rzuć okiem na prace Asi. Myślisz, że to ona płaci? :wink:

marszull
08-02-2011, 11:55
A przy okazji rzucie okiem na date 1 postu ;)

messer
08-02-2011, 17:26
Studio Poruszenie -- jest naprawdę ok

j_szczygiel
08-02-2011, 17:38
Studio Poruszenie -- jest naprawdę ok

bylem w niedziele... polecam ;) Zwlaszcza jesli nie jest konieczne studio o duzej kubaturze.

ku6i
09-02-2011, 01:01
Jeśli przyzwoite to polecam Studio Fotograficzne Diamonds Factory (http://diamondsfactory.pl).

Kolego, jak polecasz swoje studio, to bądź fair i pisz wprost, bo wygląda to tak, jakbyś był tylko ich klientem, co moim zdaniem jest wprowadzaniem w błąd.

Hom_er
16-03-2011, 22:19
Trochę odgrzeję temat:

czy jeszcze jakieś (tanie) studia do wynajęcia w Kraku polecicie?

Pozdrawiam!