Jaworrr
26-08-2010, 15:40
cześć,
Lecimy za kilka dni z żoną na Chalkidiki (Athos).
To Grecja więc wiadomo, ostre słońce. Mam filtr PL, Hoya fioletowa więc nie najgorszy ale nie lubię go używać bo dziwnie wpływa na balans bieli. Nie udaje mi się tego skorygować.
Jak ustawiacie WB pod polara?
Lecimy za kilka dni z żoną na Chalkidiki (Athos).
To Grecja więc wiadomo, ostre słońce. Mam filtr PL, Hoya fioletowa więc nie najgorszy ale nie lubię go używać bo dziwnie wpływa na balans bieli. Nie udaje mi się tego skorygować.
Jak ustawiacie WB pod polara?