PDA

Zobacz pełną wersję : Forum Pentax nie działa!



kamilp
25-08-2010, 21:43
Hej.

Czy ktoś wie co się dzieje z forum Pentaxa? :(
Z pewnością jest tu wiele osób które są tam zarejestrowane.

Pozdrawiam

Greg77
25-08-2010, 21:44
No to jeszcze Canon board i po klopocie!:D:D
A swoja droga chetnie poczytam co jest powodem;)

kamilp
25-08-2010, 21:48
Greg77, nie żartuj, forum Pentaxa skupia naprawdę wiele ciekawych osób które mają wiele interesujących rzeczy do powiedzenia, a na gadkach o sprzęcie mi nie zależy, bo tam i tak co piąty ma firmowy sprzęt.

fafniak
25-08-2010, 21:49
z tego co wiem bojówki cyklistów, canoniarzy i nikoniarzy zepsuły forum pentaxa

barracuda
25-08-2010, 21:52
To chyba niedługo się tu zaroi od tych kolorowiastych korpusów:)

Kordian d70
25-08-2010, 21:52
no to czeka nas niezła migracja Pentaxowców ;-)

to sie barracuda zgadaliśmy ... ;-)

Rycerz
25-08-2010, 21:59
jak nie działa skoro działa?

prz3mo
25-08-2010, 22:02
Mi również działa, choć jakoś wolno..

doktor
25-08-2010, 22:57
Pytanie było: który to zepsuł?

Greg77
26-08-2010, 03:36
No to jeszcze Canon board i po klopocie!:D:D
A swoja droga chetnie poczytam co jest powodem;)

Ale to tylko zart byl, nawet mam konto na Canon board, zreszta jak pewnie polowa z tego forum:D Nuda tam wieje, ale forum pentaxa jak piszesz ciekawe, czas sprawdzic.....jak tylko zacznie dzialac:D

adolfik9501
26-08-2010, 08:43
Już działa. (http://pentax.org.pl/)