Zobacz pełną wersję : Forum Pentax nie działa!
Hej.
Czy ktoś wie co się dzieje z forum Pentaxa? :(
Z pewnością jest tu wiele osób które są tam zarejestrowane.
Pozdrawiam
No to jeszcze Canon board i po klopocie!:D:D
A swoja droga chetnie poczytam co jest powodem;)
Greg77, nie żartuj, forum Pentaxa skupia naprawdę wiele ciekawych osób które mają wiele interesujących rzeczy do powiedzenia, a na gadkach o sprzęcie mi nie zależy, bo tam i tak co piąty ma firmowy sprzęt.
z tego co wiem bojówki cyklistów, canoniarzy i nikoniarzy zepsuły forum pentaxa
barracuda
25-08-2010, 21:52
To chyba niedługo się tu zaroi od tych kolorowiastych korpusów:)
Kordian d70
25-08-2010, 21:52
no to czeka nas niezła migracja Pentaxowców ;-)
to sie barracuda zgadaliśmy ... ;-)
jak nie działa skoro działa?
Mi również działa, choć jakoś wolno..
Pytanie było: który to zepsuł?
No to jeszcze Canon board i po klopocie!:D:D
A swoja droga chetnie poczytam co jest powodem;)
Ale to tylko zart byl, nawet mam konto na Canon board, zreszta jak pewnie polowa z tego forum:D Nuda tam wieje, ale forum pentaxa jak piszesz ciekawe, czas sprawdzic.....jak tylko zacznie dzialac:D
adolfik9501
26-08-2010, 08:43
Już działa. (http://pentax.org.pl/)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.