PDA

Zobacz pełną wersję : przed i pod



pavel_9
25-08-2010, 21:18
w tym wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=149723 , kolega everyman pokazuje swoje dzieło przed i po obróbce...mnie interesuje jak zrobić takiego a'la gifa, że jak się najeżdża myszka to pokazuje efekty naszej pracy ;)

http://www.krzysztofdabrowski.art.pl/makeover/3_karolina.html

PS. może dział nie ten, ale tam nie chcieli mi pomóc, więc może tutaj się uda ;)

Jakby co to proszę moderatora o przeniesienie.

drosik
25-08-2010, 21:46
Można to zrobić kilka sposobów, np w html i css

http://www.drosik.net/nikoniarze/test_nikoniarze.html
jak chcesz zobaczyć jak to dokładnie wygląda to wszystko jest w źródle strony.




we flash
tutaj pomocny może okazać się programik Aligator Flash Designer lub jemu podobne :)

pavel_9
25-08-2010, 22:02
dziękuję :D

drosik
25-08-2010, 22:03
Spoko :)

Jak będziesz miał pytanka to śmiało możesz pisać :)