pavel_9
25-08-2010, 21:18
w tym wątku: http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=149723 , kolega everyman pokazuje swoje dzieło przed i po obróbce...mnie interesuje jak zrobić takiego a'la gifa, że jak się najeżdża myszka to pokazuje efekty naszej pracy ;)
http://www.krzysztofdabrowski.art.pl/makeover/3_karolina.html
PS. może dział nie ten, ale tam nie chcieli mi pomóc, więc może tutaj się uda ;)
Jakby co to proszę moderatora o przeniesienie.
http://www.krzysztofdabrowski.art.pl/makeover/3_karolina.html
PS. może dział nie ten, ale tam nie chcieli mi pomóc, więc może tutaj się uda ;)
Jakby co to proszę moderatora o przeniesienie.