Zobacz pełną wersję : Pingpong- Wawa-kto chętny?
poszukuję osób mieszkających w Warszawie chętnych do gry w pingponga 2,3 razy w tygodniu, najlepiej z okulic Ursynowa...Inne dzielnice też wybaczalne, mogę podjechać..P.W.
poszukuję osób mieszkających w Warszawie chętnych do gry w pingponga 2,3 razy w tygodniu, najlepiej z okulic Ursynowa...Inne dzielnice też wybaczalne, mogę podjechać..P.W.
Ja będę zainteresowany, ale za jakiś czas (miesiąc, może więcej). Muszę wyprostować problem z barkiem, co prawda lewym (a jestem praworęczny), ale nie mógłbym nawet podawać sobie piłeczki do serwowania ;)
No i jeszcze jedno, jestem całkowitą lamą, ostatni raz w PP grałem ze 20 lat temu, tak więc jeżeli potrzebujesz sparing partnera to ja się raczej nie nadaję :)
Chętnie pograł bym też w squash'a.
szelas...przecież nie będziemy grać o złote kalefixy...tylko rekreacyjnie..jak się wykurujesz daj znać. Ja co prawda grałem kilka lat w klubie, ale ostatnio rakiete w ręku miałem jakieś 5 lat wstecz..
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.