Marrab
24-08-2010, 13:38
Witam.
Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale napisać, jeżeli umieściłem posta w nieodpowiednim, proszę o przeniesienie.
Widziałem już gdzieś na forum podobnego typu ogłoszenia, może akurat ktoś się znajdzie i mi pomoże :) Szukam osoby, która odpłatnie lub w zamian za "zastaw" w postaci obiektywu N 70-300 VR użyczyła by mi lampy błyskowej, najchętniej systemowej SB-600 lub 900. Nie wiem jak odbywa się tego typu użyczenie, oczywiście dostosuję się do warunków użyczającego.
Mój bliski kolega w najbliższą sobotę bierze ślub, zaproszony zostałem jako gość, ale... "nie będziemy mieli fotografa, skoro Ty masz "dobry" aparat, i ciągle robisz zdjęcia, może..." No i okazało się że ciężar udokumentowania tej wyniosłej uroczystości spadł na moje barki. Bez skakanie do góry z radości, z dużą tremą, jednak wyzwania się podjąłem, zbyt bliski to kolega by odmówić :) Mam jednak poważne obawy czy bez lampy dam radę... w kościele światła powinno być dość, pod warunkiem że nie będzie pochmurno, sala gdzie odbędzie się przyjęcie nie ma okien, tylko sztuczne oświetlenie :/ Lampy na co dzień nie potrzebuję, więc zakup na "jeden raz" nie wchodzi w grę.
Po lampę oczywiście podjadę gdzie trzeba, Wrocław, okolice Wrocławia, Oleśnica, Trzebnica, Krotoszyn, Milicz. Podpiszę odpowiedni dokument (użyczenie) jeżeli będzie taka potrzeba, w ramach "zastawu" zostawiam 70-300 VR (idealny stan). Lampy potrzebuję na sobotę 28 sierpnia, ślub będzie o 15:00, odebrać musiałbym odpowiednio szybciej, idealny na odbiór byłby piątek, w sobotę mogę nie wyrobić się z czasem. Lampę oddaję w niedzielę po południu lub wieczorem, wszystkie szczegóły do ustalenia na PM.
Pozdrawiam.
Nie bardzo wiedziałem w jakim dziale napisać, jeżeli umieściłem posta w nieodpowiednim, proszę o przeniesienie.
Widziałem już gdzieś na forum podobnego typu ogłoszenia, może akurat ktoś się znajdzie i mi pomoże :) Szukam osoby, która odpłatnie lub w zamian za "zastaw" w postaci obiektywu N 70-300 VR użyczyła by mi lampy błyskowej, najchętniej systemowej SB-600 lub 900. Nie wiem jak odbywa się tego typu użyczenie, oczywiście dostosuję się do warunków użyczającego.
Mój bliski kolega w najbliższą sobotę bierze ślub, zaproszony zostałem jako gość, ale... "nie będziemy mieli fotografa, skoro Ty masz "dobry" aparat, i ciągle robisz zdjęcia, może..." No i okazało się że ciężar udokumentowania tej wyniosłej uroczystości spadł na moje barki. Bez skakanie do góry z radości, z dużą tremą, jednak wyzwania się podjąłem, zbyt bliski to kolega by odmówić :) Mam jednak poważne obawy czy bez lampy dam radę... w kościele światła powinno być dość, pod warunkiem że nie będzie pochmurno, sala gdzie odbędzie się przyjęcie nie ma okien, tylko sztuczne oświetlenie :/ Lampy na co dzień nie potrzebuję, więc zakup na "jeden raz" nie wchodzi w grę.
Po lampę oczywiście podjadę gdzie trzeba, Wrocław, okolice Wrocławia, Oleśnica, Trzebnica, Krotoszyn, Milicz. Podpiszę odpowiedni dokument (użyczenie) jeżeli będzie taka potrzeba, w ramach "zastawu" zostawiam 70-300 VR (idealny stan). Lampy potrzebuję na sobotę 28 sierpnia, ślub będzie o 15:00, odebrać musiałbym odpowiednio szybciej, idealny na odbiór byłby piątek, w sobotę mogę nie wyrobić się z czasem. Lampę oddaję w niedzielę po południu lub wieczorem, wszystkie szczegóły do ustalenia na PM.
Pozdrawiam.