PDA

Zobacz pełną wersję : Parking - lotnisko Okęcie



Slon
23-08-2010, 22:07
Poszukuję sprawdzonego parkingu niedaleko lotniska. Oczywiście z dowozem z parkingu pod same drzwi terminalu ;)
Autko zostanie na 7 dni, fajnie gdyby po powrocie była w takim samym stanie :)

Jakieś propozycje?

freefly
23-08-2010, 22:14
http://www.parking-obok-lotniska.pl/index.php?pid=cennik

krzysztof jot
24-08-2010, 00:40
najbliżej - http://www.parkingilotniskowe.pl/parking-warszawa-okecie
zwracam uwagę ze czasem warto wyłaczyć autoalarm, aby nie rozładował akumulatora bo przy lotnisku głośno bywa..

micak
24-08-2010, 18:41
Ja polecam P7 ul. Dzwonkowa 22/24, korzystałem dwa tygodnie temu, wszystko bez problemu, szybki transfer na lotnisko, bezprzewodowy internet za darmo - 9 dni kosztuje 79zł.

http://parkinglotniskowy.pl

AsKier
24-08-2010, 18:59
po co na parkingu wifi ??

micak
24-08-2010, 19:23
po co na parkingu wifi ??

Gdybyś chciał coś sprawdzić na laptopie przed odlotem/po przylocie, zarezerwować nocleg, znaleźć adres. Nie każdy jest z Warszawy ;)

Marek
11-10-2013, 15:47
Zawsze korzystam z TEGO (http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pasazer/dojazd-i-parkingi/parkingi/lokalizacja-miejsc-parkingowych) parkingu. Bez dodatkowego dojazdu, dzwonienia po kierowcę, taxi i takie tam...

!AGresT
14-10-2013, 10:17
Zawsze korzystam z TEGO (http://www.lotnisko-chopina.pl/pl/pasazer/dojazd-i-parkingi/parkingi/lokalizacja-miejsc-parkingowych) parkingu.

Kto bogatemu zabroni ;)

Chociaż spojrzałem na cennik i nie jest tak tragicznie, kiedyś było dużo drożej.

sinner
14-10-2013, 10:25
tylko Al.Krakowska 42 wielokrotnie zostawialiśmy tam samochód i nigdy żadnych problemów dodatkowo nasze biuro podróży wystawia voucher zniżkowy, ostatnio za tydzień coś koło 60 pln

Michal_C
15-10-2013, 13:58
A mnie polecono i sam teray polecam http://www.lotnisko-parkingi.pl/szyszkowa-48-zdjecia.html.

Poydrawiam

jasiek52
27-05-2014, 21:36
Macie może jakiś sprawdzony parking strzeżony w okolicach lotniska Okęcie? Chcę zostawić auto na tydzień - ma być przede wszystkim bezpiecznie, no i niezbyt drogo:) Aha, będę jechał od strony Radomia

Majek
27-05-2014, 22:41
Ja ostatnio zostawiałem na Parkinglot (parkinglot.pl) Z samochodem nic się nie stało, zawieźli mnie na lotnisko, później odebrali... Za 5 dni zapłaciłem 7 dych chyba. Nie wiem, czy to dobry parking, czy może są lepsze, ale ten sprawdziłem i nie mam się w zasadzie czego doczepić. Aaa, chwalo się, że so oficjalnym parkingiem biura Itaka, o ile to coś znaczy... Dla bezpieczeństwa lepiej sobie zarezerwować miejsce wcześniej.

zbyszekD7000
27-05-2014, 23:21
Ja znalazłem taki
http://okecie.lotnisko-parking.com/

względnie tanio

PawełAmator
27-05-2014, 23:33
Aleja Krakowska 38 zostawiałem wiele razy pojazd i spoko, zawiozą i przywiozą busikiem. Polecam.

BugsBunny
01-06-2014, 13:57
Korzystałem z tego na 2 tygodnie, dowóz i odwóz busikiem w cenie, świetny kontakt z obsługą.

http://www.parkinglotniskowy.pl/