PDA

Zobacz pełną wersję : długo i wygodnie posiedzieć



Denwer77
21-08-2010, 10:52
Witam
Wszyscy wiemy, że obróbka zajmuje dużo czasu i siedzenia przy komputerze. chcę kupić porządne krzesło biurowe, na którym "4litery" w miarę zniosą dłuższe siedzenie przy kompie. (10h) . Jeśli koledzy mają jakieś doświadczenia dotyczące wyboru odpowiedniego krzesła to proszę o porady co i jak się sprawdza.
cena ok. 500zł.

ebstein
21-08-2010, 11:40
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=120480

Denwer77
21-08-2010, 22:39
dzięki za info, przejrzałem wątek i się przydał ...
wpisałem w wyszukiwarkę podobne tematy ale cos ostatnio nie wyszukuje mi jak kiedyś coś się chyba zmieniło...