PDA

Zobacz pełną wersję : Dostałem dziwnego sms i nie wiem o co chodzi



gilvhs
21-08-2010, 07:30
Dzisiaj rano dostałem dziwnego sms, którego nawet nie potrafię do końca przetłumaczyć.
Treść owego sms'a brzmi:
"Judah said , let her take it to her , lest we be shamed behold i sent this kid and thou hast not found her"
Nie rozumiem go, coś religijnego,a ja pewnie po polsku bym tego nie zrozumiał.

Jeszcze jedna sprawa sms jest z dziwnego numeru
+919827210898 trochę za długi jak dla mnie ...
Nawet nie wiem czy odpisywać na niego., raczej go oleje, szkoda mi pieniędzy na takie zabawy.

wywar
21-08-2010, 07:39
Lepszy taki niż ten oznajmiający ,że masz już prawię beemwu :D

Patio
21-08-2010, 07:54
http://www.bartelby.com/108/01/38.html

jackrabbit
21-08-2010, 09:33
ja bym pojechal i wp****il Hindusowi ;)

Patio
21-08-2010, 11:21
albo zwrotnego z zapytaniem "Gdzie jest krzyż?"

freefly
21-08-2010, 11:31
albo zwrotnego z zapytaniem "Gdzie jest krzyż?"

Zwrotnego za 500 USD + 22%VAT.

ajt
21-08-2010, 11:47
W Biblii Tysiąclecia (Księga Rodzaju) to brzmi tak: "Wtedy Juda rzekł: <<Niech sobie zatrzyma. Obyśmy się tylko nie narazili na kpiny. Przecież posłałem jej koźlątko, ty zaś nie mogłeś jej znaleźć>>."

Strasznie wyrwane z kontekstu, więc trudno zgadnąć, o co chodziło wysyłającemu :)

ekonet
21-08-2010, 11:52
trudno zgadnąć, o co chodziło wysyłającemu :)
No jak to? O to, żeby cokolwiek odpisać i zabulić. Proste. ;)

DonMaliniacco
22-08-2010, 02:07
odpiszesz a pozniej Ci sad naliczy wsteczne alimenty.... Ja tak mialem... ;)

gilvhs
22-08-2010, 06:59
W Biblii Tysiąclecia (Księga Rodzaju) to brzmi tak: "Wtedy Juda rzekł: <<Niech sobie zatrzyma. Obyśmy się tylko nie narazili na kpiny. Przecież posłałem jej koźlątko, ty zaś nie mogłeś jej znaleźć>>."

Strasznie wyrwane z kontekstu, więc trudno zgadnąć, o co chodziło wysyłającemu :)

Trzeba by znać kontekst, a ja go nie znam :>
Może kozę wygrałem zamiast BMW

Marian K
22-08-2010, 08:35
Trzeba by znać kontekst, a ja go nie znam :>
Może kozę wygrałem zamiast BMW

Moim zdaniem koza jest bardziej trendy:)

Nie da Ci ojciec,nie da Ci matka.
Nie da sąsiadki powabna poza.
Teraz uwaga bo może zatkać!
Wszystko to do da Ci zwyczajna koza.

Podobno pasek i gumiaki są bardzo pomocne.:)

Pozdrawiam,wychowany na kozim mleku Marian K.

ASAHI
22-08-2010, 12:19
Nie odpisuj!!
Potem kasy Ci zabraknie na rachunek..

Valdek_Tychy
22-08-2010, 12:27
a może odpisz,przekonamy się co się stanie,przynajmniej będzie o czym podyskutować :D

messer
22-08-2010, 13:03
a może odpisz,przekonamy się co się stanie,przynajmniej będzie o czym podyskutować :D

A dorzucisz się później do rachunku? :-)

Podyskutować przecież możemy bez odpisywania. Będzie taniej, a równie ... merytorycznie. ;-)

gilvhs
22-08-2010, 14:57
Numer podałem, możecie pisać do woli :D
Ja tam nie odpisuję, szkoda mi pieniędzy. Ale też słyszałem, że arabscy naukowcy stworzyli smsy zwrotne, które wybuchają. :D Życie można nawet stracić ...

p_swiro
22-08-2010, 15:18
gołym okiem widać, że to groźba jaka. Nie lekceważ tylko dymaj do mundurowych:mrgreen:

Valdek_Tychy
22-08-2010, 15:42
A dorzucisz się później do rachunku? :-)


Nie można być aż takim materialistą,kasa w życiu nie jest najważniejsza.


gołym okiem widać, że to groźba jaka. Nie lekceważ tylko dymaj do mundurowych:mrgreen:

raczej nie do mundurowych ale na Krakowskie Przedmieście, może tamtejsza grupa modlitewna zechce nawiązać kontakt z nadawcą na tematy religijne.

e..storm
22-08-2010, 18:11
msz. należy wykasować sms'a z tel. i zapomnieć...a pisanie na forum o takich *******ach to juz przesada...(

Marian K
22-08-2010, 18:37
msz. należy wykasować sms'a z tel. i zapomnieć...a pisanie na forum o takich *******ach to juz przesada...(

Lepiej pisać o pierdołach,niż-pier....ć o pisaniu.:)
Wiadomo, fotograf musi się znać na wszystkim.

lortek
22-08-2010, 21:07
msz. należy wykasować sms'a z tel. i zapomnieć...a pisanie na forum o takich *******ach to juz przesada...(

zadna przesada :P jak nie mialem pojecia o czym takim... a znajac siebie to bym odpowiedzial sms'em odpowiedniej tresci :P

Shreku
23-08-2010, 12:08
Ten sms to nic,ja dostałem kiedyś o takiej treści:".....Hej tu gorąca Beata,zrobić Ci <piiiii>,a także potrafię dobrze <piiii> " itd.:))).
I jak to wytłumaczyć później żonie,że przykładny mąż nie zna żadnej Beaty??:)).