PDA

Zobacz pełną wersję : htc wildfire/ktoś ma? poleca?-opinie



Antonioo
20-08-2010, 20:43
jak w temacie.....HTC WILDFIRE

się zastanawiam nad nim.....jak ktoś miałby coś do powiedzenia, to bardzo chętnie....jeśli wątek przejdzie bez echa,
to proszę wywalić bez sentymentów w kosz:D


pzodrawiam

krzysztof jot
20-08-2010, 22:13
- jeśli wiesz co to znaczy Android, no to już wiesz w co wchodzisz, HTC Sense jest najprzyjaźniejszym iterfeace i ładnym, Wildfire jak na tani budzetowy smartfon jest ok, a jego największa wada to niewiarygodnie niska rozdzielczość ekranu - to jest zaledwie 320x240 co sprawia iż po prostu "to widać" - nawet LG540 (notabene polecam, bo moim zdaniem lepszy) ma już 380x240.