Antonioo
20-08-2010, 20:43
jak w temacie.....HTC WILDFIRE
się zastanawiam nad nim.....jak ktoś miałby coś do powiedzenia, to bardzo chętnie....jeśli wątek przejdzie bez echa,
to proszę wywalić bez sentymentów w kosz:D
pzodrawiam
się zastanawiam nad nim.....jak ktoś miałby coś do powiedzenia, to bardzo chętnie....jeśli wątek przejdzie bez echa,
to proszę wywalić bez sentymentów w kosz:D
pzodrawiam