PDA

Zobacz pełną wersję : Gratulacje Nemeth



Grzegorka
19-08-2010, 16:59
Ukazał się najnowszy Foto-Kurier (http://www.foto-kurier.pl/wydania/numer_aktualny.html), a w nim wywiad z naszym forumowym Nemethem. Chciałam więc tutaj złożyć gratulacje na ręce Maćka :)

mycza
19-08-2010, 17:06
To i ja się przyłącze do gratulacji dla Kolegi Nemeth.

amirez
19-08-2010, 17:09
Gratulacje!

admin
19-08-2010, 17:09
My kolegę doceniliśmy wcześniej :)
Gratulacje!

Nemeth
19-08-2010, 22:01
Ukazał się najnowszy Foto-Kurier (http://www.foto-kurier.pl/wydania/numer_aktualny.html), a w nim wywiad z naszym forumowym Nemethem. Chciałam więc tutaj złożyć gratulacje na ręce Maćka :)

Dziękuję :) Pozdrowienia doszły? ;)


My kolegę doceniliśmy wcześniej :)
Gratulacje!

:) nie przeczę :)

Dzięki raz jeszcze.

Sebastianito
19-08-2010, 22:18
Nemeth GRATULUJE!

sea21
19-08-2010, 22:22
Gratulacje! Oby tak dalej:)

harb
19-08-2010, 23:16
gratuluję Maćku :)

FHR
19-08-2010, 23:41
Gratulki! Wrzuci ktoś jakiś skan może? ;)

KaleidoStar
19-08-2010, 23:49
Gratuluję, Maciusiu :D

wypass
20-08-2010, 00:59
Gratulacje Panie Maćku ;)

Greg77
20-08-2010, 03:37
Gratki, ajm prald of ju

mikkay
20-08-2010, 08:51
Trzeba przeczytać :) Gratki!

krzysztofz24
20-08-2010, 15:16
Czytalem artykul, fajnie bylo zobaczyc w gazecie zdjecia, ktore pamietam tutaj z forum, moje gratulacje:-).

coach_lodz
20-08-2010, 20:57
Gratuluje, cieszę się, że tu na forum tacy amatorzy jak ja, mogą obcować z kimś, kto potrafi patrzeć na świat w sposób tak kreatywny i swoimi zdjęciami inspirować innych. :)

jaś
21-08-2010, 00:07
gratulacje.

Reju
21-08-2010, 12:07
Gratulacje ... idę do kiosku :)

Grzegorka
21-08-2010, 19:45
Dziękuję :) Pozdrowienia doszły? ;)


Tak dziękuję ;) Dopiero dziś miałam okazję przeczytać je w druku... :)

Nikonozaur
21-08-2010, 22:27
Serdeczne gratulacje. :)

Nemeth
21-08-2010, 22:58
Dzięki wszystkim :) Teraz pozostaje składać na ten wymarzony sprzęt ;)