Zobacz pełną wersję : Gratulacje Nemeth
Grzegorka
19-08-2010, 16:59
Ukazał się najnowszy Foto-Kurier (http://www.foto-kurier.pl/wydania/numer_aktualny.html), a w nim wywiad z naszym forumowym Nemethem. Chciałam więc tutaj złożyć gratulacje na ręce Maćka :)
To i ja się przyłącze do gratulacji dla Kolegi Nemeth.
My kolegę doceniliśmy wcześniej :)
Gratulacje!
Ukazał się najnowszy Foto-Kurier (http://www.foto-kurier.pl/wydania/numer_aktualny.html), a w nim wywiad z naszym forumowym Nemethem. Chciałam więc tutaj złożyć gratulacje na ręce Maćka :)
Dziękuję :) Pozdrowienia doszły? ;)
My kolegę doceniliśmy wcześniej :)
Gratulacje!
:) nie przeczę :)
Dzięki raz jeszcze.
Sebastianito
19-08-2010, 22:18
Nemeth GRATULUJE!
Gratulacje! Oby tak dalej:)
Gratulki! Wrzuci ktoś jakiś skan może? ;)
KaleidoStar
19-08-2010, 23:49
Gratuluję, Maciusiu :D
Gratulacje Panie Maćku ;)
Trzeba przeczytać :) Gratki!
krzysztofz24
20-08-2010, 15:16
Czytalem artykul, fajnie bylo zobaczyc w gazecie zdjecia, ktore pamietam tutaj z forum, moje gratulacje:-).
coach_lodz
20-08-2010, 20:57
Gratuluje, cieszę się, że tu na forum tacy amatorzy jak ja, mogą obcować z kimś, kto potrafi patrzeć na świat w sposób tak kreatywny i swoimi zdjęciami inspirować innych. :)
Gratulacje ... idę do kiosku :)
Grzegorka
21-08-2010, 19:45
Dziękuję :) Pozdrowienia doszły? ;)
Tak dziękuję ;) Dopiero dziś miałam okazję przeczytać je w druku... :)
Nikonozaur
21-08-2010, 22:27
Serdeczne gratulacje. :)
Dzięki wszystkim :) Teraz pozostaje składać na ten wymarzony sprzęt ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.