PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba. Kilka zwrotów po angielsku.



cede
18-08-2010, 10:15
Witam
Wybaczcie mi, ale pilnie potrzebne mi jest przetłumaczenie kilku zwrotów na język angielski.
Czy ktoś mi pomoże? Niby są automatyczne translatory w necie ale chciałbym mieć pewność że nie będzie obciachu w trakcie pokazu multimedialnego (zdjęcia + tekst).

1.To jest twoje miejsce.
2. Weź głęboki oddech.
3. Gdziekolwiek będziesz, zawsze jesteśmy z tobą.
4. Dokądkolwiek dotrzesz.
5. Ruszaj w drogę (w sensie podróży samochodem).
6. Zawsze będziemy chronić twoją planetę.
7. Chroń to.

Z góry dziękuję za pomoc

Obi
18-08-2010, 10:20
http://translate.google.pl/

często dość sensownie tłumaczy :)

1st This is your place.
2nd Take a deep breath.
3rd Wherever you are, we are always with you.
4th Wherever you get.
5th Hit the road (in the sense of travel by car).
6th We will always protect your planet.
7th Protect it.

gadas
18-08-2010, 10:25
Obi byłeś "pierwszy" http://translate.google.pl/ "first" ;)

Obi
18-08-2010, 10:26
Obi you were the first :D
I like google translate!!!

cede
18-08-2010, 10:52
Bardzo, bardzo dziękuję.

gietrzy
18-08-2010, 11:36
Bardzo, bardzo dziękuję.

You welcome :)

pmsphotography
18-08-2010, 14:08
You welcome :)

Chyba you are welcome (you're welcome).

grudzinsky
18-08-2010, 15:15
Bardzo, bardzo dziękuję.

neabother pal :mrgreen:

gadas
18-08-2010, 21:26
てください。

eskimos
18-08-2010, 21:33
Bardzo, bardzo dziękuję.

tusen, tusen takk :mrgreen:

jackrabbit
18-08-2010, 21:37
de nada :mrgreen:

BlackRoger
18-08-2010, 21:53
No ja, mocie recht.

Greg77
18-08-2010, 22:00
Nu Zyndry wynuscie sie stund!

grudzinsky
18-08-2010, 23:57
kiedy ja po angielsku pisalem...tfu...znaczy sie po szkocku ;)