StachersDTR
16-08-2010, 11:39
Panowie, potrzebuję pomocy.
Kupiłem stelaż podtynkowy Geberita, model DuofixBasic.
Jako że przed zakupem pytałem się znajomego który siedzi w temacie, doradził mi żebym kupił stelaż Grohe albo Geberit. W sklepie wypadło na Geberita, bo do Grohe nie było kibelka który mnie interesował.
Koniec końców sam nie przeczytałem ani słowa o stelażach.
Wszedłem teraz na stronkę Geberita i okazało się, że są dwa stelaże podobne z nazwy jednak różniące się nieco konstrukcją.
Ja mam ten:
DuofixBasic
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Drugi nosi nazwę Duofix
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Konstrukcyjnie różnią się przede wszystkim tym, ze ten mój nie posiada górnego trawersu (domyślam się że jest to ta pozioma belka w stelażu.
Teraz pytanie: jaki skutek ma fakt że posiadam ten prosty typ stelażu. Czy ma to jakieś konsekwencje przy montażu.
Kupiłem stelaż podtynkowy Geberita, model DuofixBasic.
Jako że przed zakupem pytałem się znajomego który siedzi w temacie, doradził mi żebym kupił stelaż Grohe albo Geberit. W sklepie wypadło na Geberita, bo do Grohe nie było kibelka który mnie interesował.
Koniec końców sam nie przeczytałem ani słowa o stelażach.
Wszedłem teraz na stronkę Geberita i okazało się, że są dwa stelaże podobne z nazwy jednak różniące się nieco konstrukcją.
Ja mam ten:
DuofixBasic
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Drugi nosi nazwę Duofix
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Konstrukcyjnie różnią się przede wszystkim tym, ze ten mój nie posiada górnego trawersu (domyślam się że jest to ta pozioma belka w stelażu.
Teraz pytanie: jaki skutek ma fakt że posiadam ten prosty typ stelażu. Czy ma to jakieś konsekwencje przy montażu.