PDA

Zobacz pełną wersję : Wagon PKP



JREM
15-08-2010, 19:47
Gdzie i jak można zorganizować sesję w wagonie PKP? Chodzi mi o taki zwykły z przedziałami, najchętniej gdzieś na bocznicy. Z kim gadać, do kogo się udać. Najchętniej w woj. Pomorskim.
Macie jakieś doświadczenie może?

Marian K
15-08-2010, 22:30
Doświadczenie z PKP mam spore,z foto w wagonie żadne ale mam taki pomysł.
Kup bilety całej ekipie zdjęciowej,sporo pociągów podmiejskich jeździ pustych.:)

al
15-08-2010, 22:37
http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
bylem ostatnio, może się dogadasz..

JREM
16-08-2010, 08:00
http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
bylem ostatnio, może się dogadasz..

A są tam wagony osobowe czy tylko "ciuchcie"?

al
16-08-2010, 16:18
są ;)

JREM
17-08-2010, 15:50
Podjechałem tam, ale w tej chwili to już jedna wielka złomownia, spróbuję w Gdyni Leszczynkach, tam podobno jest bocznica.