Zobacz pełną wersję : Wagon PKP
Gdzie i jak można zorganizować sesję w wagonie PKP? Chodzi mi o taki zwykły z przedziałami, najchętniej gdzieś na bocznicy. Z kim gadać, do kogo się udać. Najchętniej w woj. Pomorskim.
Macie jakieś doświadczenie może?
Marian K
15-08-2010, 22:30
Doświadczenie z PKP mam spore,z foto w wagonie żadne ale mam taki pomysł.
Kup bilety całej ekipie zdjęciowej,sporo pociągów podmiejskich jeździ pustych.:)
http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
bylem ostatnio, może się dogadasz..
http://parowozownia_koscierzyna.republika.pl/
bylem ostatnio, może się dogadasz..
A są tam wagony osobowe czy tylko "ciuchcie"?
Podjechałem tam, ale w tej chwili to już jedna wielka złomownia, spróbuję w Gdyni Leszczynkach, tam podobno jest bocznica.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.