PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw poszukuje



neo1977
13-08-2010, 07:35
Witam.Szukam dobrego i w miarę nie drogiego statywu dla amatora fotografowania(do 350zl,może troszkę drożej).do robienia portretów ,krajobrazów.

Reed
13-08-2010, 09:26
Podejzewam, ze potrzeby troche wiecej danych, jak chodzby masa zestawu: aprat+obiektyw
Ja do zestawu w stopce uzywam Manfroto 718B Digi Mini (http://www.geavity.com/gears/manfrotto/tripod/GR@6206/ID@170563/)


A Szukales? (http://www.google.com/custom?domains=forum.nikon.org.pl&q=statyw&sitesearch=forum.nikon.org.pl&client=pub-000000000&forid=1&ie=ISO-8859-2&oe=ISO-8859-2&cof=GALT:%23CC9908;GL:1;DIV:%23999999;VLC:8A949E;A H:center;BGC:000000;LBGC:CCE5F9;ALC:FFFF66;LC:FFCC 00;T:FFFFFF;GFNT:CC9908;GIMP:223472;FORID:1;&hl=pl&s=&securitytoken=1281684176-3b319cdd4ae1dbb6e0e2b64c38afe2a6ec7e55f9&do=dosearch&quicksearch=1&title=)

Greg77
13-08-2010, 18:49
Tematow bylo setki........
Wlasnie dzis nasz forumowy kolega zakupil dla mnie SLIKa 500DX i z tego co mi mowil jest bardzo pozadny i dobrze wykonany a o stabilnosci wspominac nie musze;)
Cena 397zl na ceneo.pl sa ich setki;)

The Structorr
13-08-2010, 19:03
Tematow bylo setki........
Wlasnie dzis nasz forumowy kolega zakupil dla mnie SLIKa 500DX i z tego co mi mowil jest bardzo pozadny i dobrze wykonany a o stabilnosci wspominac nie musze;)
Cena 397zl na ceneo.pl sa ich setki;)

Oglądałem go w sklepie kiedyś i mogę potwierdzić, bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł.

Greg77
13-08-2010, 19:30
Oglądałem go w sklepie kiedyś i mogę potwierdzić, bardzo pozytywne wrażenie na mnie wywarł.

Hehe no ja tez tylko ogladalem, niestety musze poczekac na statyw jeszcze ze trzy tygodnie;)

The Structorr
14-08-2010, 10:40
Hehe no ja tez tylko ogladalem, niestety musze poczekac na statyw jeszcze ze trzy tygodnie;)

Ale ja tylko z ciekawości, nie miałem zamiaru go kupować. Puki co moje stare, wysłużone manfrotto daje radę ;)

santo
15-08-2010, 09:52
Zainteresuj się Benro. Mam A-600EX (sprzedawanay razem z głowicą KB-2A), chińska produkcja jednak bardzo solidny i starannie wykonany.

neo1977
15-08-2010, 10:00
A co sądzicie o Statywie GoldPhoto YH324 + głowica YH430(mój zestaw to Nikon d5000 stałka Nikkor 35mm f/1.8G AF-S DX i kitowy Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR

piwkoo
15-08-2010, 11:46
Spokojnie wytrzyma obciążenie Twojego zestawu. Prawdę mówiąc każdy wytrzyma więc się nie przejmuj. Jeśli planujesz rozbudowę zestawu, to weź to pod uwagę, po co wydawać dwa razy kasę na tą samą rzecz.
Ja proponuję jeszcze slika 330dx. Do lżejszych zestawów nadaje się wyśmienicie.

santo
15-08-2010, 20:14
A co sądzicie o Statywie GoldPhoto YH324 + głowica YH430(mój zestaw to Nikon d5000 stałka Nikkor 35mm f/1.8G AF-S DX i kitowy Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR

Moim zdaniem statyw kupujesz na dłużej - dzisiaj masz taki sprzęt, a jutro kto wie, może będzie kilka razy cięższy.

neo1977
17-08-2010, 14:07
Witam.dzięki za rady.znalazłem jeszcze statyw firmy digipod A2541P Z GŁOWICĄ PH-223P. Czy ktoś może ma lub poleca??

okimen
17-08-2010, 14:57
do neo1977: taki zestaw GoldPhoto YH324 + głowica YH430 ma mój kolega, chwalił sobie, dopóki nie spóbował manfrotto PROB ...

Remol71
15-09-2010, 11:57
A co sądzicie o Statywie GoldPhoto YH324 + głowica YH430(mój zestaw to Nikon d5000 stałka Nikkor 35mm f/1.8G AF-S DX i kitowy Nikkor AF-S DX 18-55mm F3.5-5.6G VR

Statyw jest OK. Kupiłem taka głowicę kulową i nie jestem zadowolony, niedługo dokupie klasyczną z patykami. IMHO głowica kulowa pomimo pozornej uniwersalności jest nieporozumieniem.